gebe
  1. Aysun_melek

Aysun_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

İki aşık ve ben:)

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında Aysun_melek tarafından paylaşıldı.

Üniversitede okuyordum aynı zamanda da çalışıyordum part time, benden hoşlanan biri vardı iş yerinden ve bir iki defa beraber kahve içmeye gitmiştik, sonra beni birgün konsere davet etti. gittim orda başka bir arkadaşı da vardı ve bizim arkadaşıyla aramızda birşeyler başlar gibi oldu, gizli gizli bakışmıştık gece boyunca, ben ortada ve etrafımda iki erkek vardı o gece:) ikisinin de ilgisinden hoşlanmıştım:). sonra arkadaşıyla çıkmaya başladım...

2. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    ooo bu daha güzel olmuş canım benim halen devam ediyomu arkadaşlığın

3. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

ya ben pek anlamdım ama galiba iyi bişey yaptın

4. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    inş yaptgn şey iidir.erkkler pek hazmedmz onu deglde arkdşnı sectgin için.hayrlısı olsn hakkında.ama cok dkkatli ol derşm ben sana.

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Arkadaşıyla mı çıkmaya başladın vavv:D hala devam ediyor musunuz?evlendinmi yoksa:)

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Enteresan bir aşk üçgeni olmuş :D

7. Aysun_melek

Aysun_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yok kızlar yıllar süren ilişki bitti sonra ama başlangıç çok keyifliydi, hep genelde erkekler olur ya ulaşılmaz o gece ikisi de öyle ilgi göstermişti ki anlatamam:).ben seçimi yaptıktan sonra diğeri çok bozulmuştu tabi:) ama neyse unutamadığım bir andı o zaman:)

8. sevgi_melegi

sevgi_melegi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayy çok güzel olmuş oh olsun erkeklere, ne kadar şanslıymışisın o gece tatlım:)

9. masum_asik

masum_asik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    walla sendeki de ne şans tatlım helal walla

10. elisabetta

elisabetta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bir durum bence de aferin sana tatlım, hep onlar kullancak değil ya kızları

İki aşık ve ben:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben çok aşığım sana

Ben çok aşığım sana

Ama Amaaa Ben Çokk Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana
  2. .. Ve Ben Çok Sevdim İkimizi /..

.. Ve Ben Çok Sevdim İkimizi /..

Ilık bahar yağmurları gibi geldin yüreğime.. Hem müjde getirdin kuşlarla bana umut dolu hem ısıttın hem bereket verdin damla damla içime.. Hücremde hapsettiğim soğuk ranzalardan aldın ve kendi yüreğine koydun yüreğimi.. Parmaklıklar ardından dünyaya bakan ve gördükleri kadarıyla yetinen 'ben'i eşsiz manzaralarla buluşturan sendin. Aşktı, sevdaydı, umuttu, gelecekti, güneşti gördüğüm...
  3. ``Ben Çok Aşığım Sana´´

``Ben Çok Aşığım Sana´´

çok aşığım sana sana aşığım yazıları çok yazı ``Ben Çok Aşığım Sana´´ Adım adım yürüyorsun yüreğime.. Yürüdükçe büyüyor büyüdükçe devleşiyorsun.. Gözlerimdede büyüyorsun yüreğim gibi.. Her adımda daha bi sarıyorsun benliğimi.. Her adımınla daha bi 'SEN' oluyorum Daha bi 'SEN' doluyorum 'SEN'i görmek için bakıor 'SEN'i Duymak için yaşıyorum.. Tüm anlamsızlıkları seninle...
  4. Ama ben aşıktım...

Ama ben aşıktım...

Ama ben aşıktım... Bütün uslanmazlığımla vardım, gönüllüydüm. Acılarımı aşıladım kendime, yine ağladım... Ama ben aşıktım... Yüzünü özledim ama sesini gördüm bütün şımarıklığınla, Sesini özledim kokun geldi doldu içime, Gülüşünü özledim geldi sarıldı boynuma... Ama ben aşıktım... Anılarımı diz boyu çamurdan çıkardım yudum yıkadım, Sonra astım zamanın hüzünlü ipine Kurudu giyindim, bayramlık...
  5. iki aşık birbirine kavuşurmu

iki aşık birbirine kavuşurmu

Iki aşık birbirine kavuşurmu,kavuşursada bunun adı aşk olurmu?

Sayfayı Paylaş