gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

İki Dünya Arasında Aylin Karakteri Kimdir ?

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

kurretulayn-matur-186098.jpg
    Kurretülayn Matur 31.10.1990 Ankara Keçiören doğumludur. Kurretülayn Matur boyu 1.64 m. Arapça olan isminin anlamı Nur Gözlü demektir.

2012 - 2013 yılları arasında Huzur Sokağı adlı tiyatro oyununda rol almıştır.

Ailesi karaman’da yaşamakta kendisi ise İstanbul’da yaşamaktadır. İstanbul Üniversitesi mezunudur. Birçok tiyatro, dizi ve Reklam filmlerinde oynayan Kurretülayn Matur, ileride çok iyi bir oyuncu olmayı hedeflemiştir. Yemek yapmayı ve maceralı şeyler hobileri arasındadır. Kazanmak için 1 Dakika adlı Yarışma programına katılmış ve yarışmayı kazanarak 16 bin tl ödül almıştır. 2012 tarihli Merhaba Hayat adlı dizide Dilek karakterini canlandırmıştır. 2014 tarihli Acun Medya’nın projesi Ütopya yarışmasında Ahmet Arda Sezen, Altar Gültekin, Çağdaş Tahsin Yıldız, Gamze Çetinkaya, İnci Satır, İnci Melek Bozkaya, Murat Rışvan, Özlem Sezgin, Semih Öztürk, Serkan Ercan, Tezcan Fenerciler, Tuğçe Aksoylu, Tuncay Kes, Türkan Gözcü ile yarışmaktadır.
    Doğum Yeri : Ankara
    Doğum Tarihi : 31 Ekim 1990
    Eğitim Durumu : Lisans

İki Dünya Arasında Aylin Karakteri Kimdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sokak arasında dolasan kimse

Sokak arasında dolasan kimse

Rüyada böyle bir kimseyi görmek, hayir yapan ve serden sakinan vaize isarettir
  2. Güllü - İki Yakan Bir Araya

Güllü - İki Yakan Bir Araya

Ben senin saçının teline kıyamazdım Her gece öpmeden uykuya dalmazdım Neden beni unuttun Neden bana el oldun Böyle güzel bir aşka Azrail oldun Aşkımıza ihanetin var Adın kalleş diye anılsın Bu dünyada yaşadıkça İki yakan bir olmasın Aşkımın kabrini kazdığı bu yerde Gönlüme verdiğin vaadler nerede
  3. Öyle Bir Geçer Zaman ki Aylin Kimdir?

Öyle Bir Geçer Zaman ki Aylin Kimdir?

aylin kimdir aylin öyle bir geçer zamanki öyle bir geçer zamankinin aylini zamanki biyografi Öyle bir geçer zaman ki dizisinde Aylin karakterini oynayan Farah Zeynep Abdullah resimlerini ve biyografi bilgilerini tüm sevenleri ve hayranları için paylaşıyorum. Adı Soyadı:Farah Zeynep Abdullah Ülke:Türkiye Doğum Tarihi:17-08-1989 Türk bir ailenin kızı olarak İngiltere de doğdu.Liseyi de orada...
  4. Aylin Yay kimdir

Aylin Yay kimdir

aylin yay kimdir, filmleri, hayatı, kısaca hayatı, biyografi Belçika'da yaşan bir Türk oyuncudur Aylin Yay... Peki hayatı ve rol aldığı filmler hakkında neler biliyoruz Melek'ler; o halde buyrun bilgi edinelim.) Aylin Yay, Belçikalı Türk oyuncu. Dört dil bilen Aylin Yay, Brüksel Conservatoire Royal'de oyunculuk eğitimini tamamladı. Tiyatroda, Tennessee Williams'ın The Glass Menagerie ve...
  5. Karagül Ada Karakteri Kimdir ?

Karagül Ada Karakteri Kimdir ?

Ayça Ayşin Turan 25.10.1992 İstanbul doğumludur. 1.67 m boyunda olan güzel oyuncu 47 kg'dur. Göz rengi yeşil saç rengi ise kumraldır. Babası Tunusludur. İstanbul Üniversitesi Radio sinema Televizyon bölümünü okuyan güzel oyuncu 22 yaşında olmasına rağmen birçok dizide rol almıştır. Oyunculuk eğitimini Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda almıştır. Oyuncu koçu ise Ferit Selçuk’tur....

Sayfayı Paylaş