gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Iki el tuttum bugüne kadar.....

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

iki el tuttum bugüne kadar 2 el tuttum bugüne kadar
    İKİ EL TUTTUM BUGÜNE KADAR..... [​IMG]

İki eL tuttum buqüne kadar; .
    Biri bir damLa qözyaşıma ömrünü werirdi diqeRi akıttıqım qözyaşLarıyLa ömrümü çürüttü ..
    Biri qüLdürdü diqeri aqLattı .. Biri anLattı diqeri aLdattı ..
    Biri toparLadı biri daqıttı .. BiRi çekti aLdı çamurdan diqeRi hep çamura sapLadı ..
    Birinin adı ANNE''ydi diqeRinin adı AŞK''tı .

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bunu okumuştum ama tekrar okumakta güzel tşkler

3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    çok güzell emeğine sağlık...

Iki el tuttum bugüne kadar..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tut Elimi...

Tut Elimi...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tut Elimden

Tut Elimden

Umudum var duy sesimi Bu sevda bu sevda bitmez bu sevda.. Umudum var duy sesimi Bu sevda bu sevda bitmez bu sevda.. Umudum var Tut elimi Vuslat yakindir ey sevgili Umudum var yarinlarla Vuslata inan ki az zaman var Umudum var bin sevda boyu Kır zincirlerini Gel benimle Sevda bir umut Hasret bir umut "Sev" dedi Tanri bana Sevdim iste.. Aglama N'olur gül yarim Can...
  3. elimi tut

elimi tut

Çocukken düştüğünüzü ve canınızın yandığını anımsıyor musunuz? Annenizin acinizi hafifletmek icin yaptiklarini animsiyor musunuz? Annem Grace Rose beni hemen kucaklar, yatagina goturup oturtur ve "aciyan" yerimi operdi. Sonra da yatakta yanima oturur, elimi ellerinin arasina alir ve "canin yaninca elimi sIk, o zaman sana seni ne kadar cok sevdigimi soyleyecegim" derdi....
  4. Bebekleri öpmeyin, elini tutun

Bebekleri öpmeyin, elini tutun

Yeni doğan bebekleri öpmek yerine elini tutup yanağını okşayın. Trabzon Yıldızlıgüven Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Tuğba Bayraktar Aydın, yeni doğan bebekleri öpmek yerine elini tutup yanağını okşamamın daha doğru olacağını söyledi. Yeni doğan bebeklerde kalça çıkığından emzirmeye kadar olan problemler hakkında uyarılarda bulunan Dr. Aydın, anne sütünün önemine...

Sayfayı Paylaş