gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İki Şişle Saç Örgülü Patik Nasıl Yapılır?

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

İki şişle saç örgülü patik modeli ve yapılışı İki şişle saç örgülü patik modeli ve yapılışı anlatımlı

Havalar soğuk melekler :) Eskiler ne demiş, ayağını sıcak tut, başını serin. Biz de bu soğuk havalarda ayaklarınızı sıcacık tutacak, hem de gözünüze hitap edecek bir patik modeli paylaşıyoruz :)

Yapılışı
    Öncelikle Patiğe elli ilmek atarak başlayın. beş haraşo iki düz iki ters altı düz iki ters iki düz on iki haraşo iki düz iki ters altı düz iki ters iki düz beş haraşo örün.

Düze düz , terse ters olarak örülecek ve altı düz ilmeği sekiz sırada bir saç örgüsü yapın. Saçörgüleri tamamlanınca başta ki beş haraşoyu kesip tümünü haroşa olarak devam edin. Ayak boyunuza ulaşınca uçlarından eksilterek daraltın. sonra ikiye katlayıp dikin.

bebekyüzlüm bunu beğendi.
İki Şişle Saç Örgülü Patik Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şiş ile Lif Örerken Püskül Nasıl Yapılır?(Video)

Şiş ile Lif Örerken Püskül Nasıl Yapılır?(Video)

lif modelleri ve yapılışı lif nasıl örülür video örnekleri ve yapılışı video modelleri videolu püsküllü Sevgili melekler evimde kullandığım liflerin azaldığını görünce lif örmek istedim.En sevdiğim lif modelleri ise şişle örülen püsküllü liflerdir.Yalnız ipi şişleri elime alınca farkettim ki bu püsküllerin nasıl yapıldığını hatırlayamıyorum.Benim gibi siz de hatırlayamıyorsanız buyrun size...
  2. İki Şişle Saç Örgülü Patik Modeli

İki Şişle Saç Örgülü Patik Modeli

İki Şişle Saç Örgülü Patik Modeli yapmak istiyorum ama nasıl olacağını bilmiyorum sizden İki Şişle Saç Örgülü Patik Modeli teknik bilgilerini yazmanızı rica ediyorum.
  3. Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Saç Bakımı Nasıl Yapılır ? Selam kızlar sizden saçları sağlıklı yapan bir saç bakım önerisi maskesi de olabilir istiyorum yardım edin saçlarım berbat oldu
  4. Ünlülerden Örgülü Saçlar 2012

Ünlülerden Örgülü Saçlar 2012

Bu konu; ünlülerden örgülü saçlar 2012 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, uzun saçlı kadınların mutlak kullandığı saç modellerinden biri örgüdür. Küçükken okulda mecburen ördüğümüz saçlarımız şimdilerde moda sebebiyle örgülü. Son derece kullanışlı ve trendi olan örgülü saçlar bu yıl da yerini koruyacağa benziyor. Galerimizde bulunan ünlüler dünyasının güzel kadınlarının örgülü...
  5. Karpuz Dilimli Bebek Patiği Nasıl Yapılır?

Karpuz Dilimli Bebek Patiği Nasıl Yapılır?

karpuz dilimli bebek patiği, karpuz dilimli patik, bebek patik yapılışı Sevgili melekler, şık ve kolay yapımı sebebiyle özellikle kız bebekler için tercih edilen karpuz dilimli bebe patiği yapılışını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz... Karpuz Dilimi Patiğin Yapılışı: Çok kalın olmamak şartı ile şiş ile farklı yün. 25 ilmek atın. Yaklaşık 30 sıra kadar örmek istediğiniz iple haroşa örün...

Sayfayı Paylaş