gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

İkimizin Dünyası...

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Ben seninle her şeyim. Deliyim, çılgınım,... Ve aşığım Aşkın yazılması değil yaşanması taraftarıyım biliyorsun.
    Ama bazen söyleyemediğimiz, söylemek istesekte uygun sözcükleri bulamadığımız anlar vardır.
    Şuan olduğu gibi...
    Kendimi şanslı insanlardan sayıyorum.
    Sevdiğim ve sevildiğim için. Sevdiğimi bildiğin ve sevildiğimi bildiğim için. ÜMİT YAŞAR OĞUZCAN'ın da dediği gibi "Sevmek yaratmak; sevilmekse yaratılmaktır." O halde sevgimizle birlikte yaratılıyor ve yaratıyoruz.
    Şu ana kadar bunun sürekli olması için elimizden geleni yaptık. Bundan sonrası için bana düşeni yapacağım. Hatırlıyor musun?
    Birgün bana seni ne kadar sevdiğimi sormuştun.
    Kaçmak istemiştim
    Cevap alamadığında ne kadar üzüldüğünü biliyorum.
    Cevap veremezdim.
    Dosttuk ve ben dostum dediğim kişiye aşık olmuştum Aşkın büyüklüğü yoktur.
    Dünyalar kadar dememi isterdin biliyorum.
    Ama ben dünyanın ne kadar büyük olabileceğini bilmiyor ve bilmediğim için sevgimle kıyaslıyamıyordum sadece...
    Senin uğruna vazgeçmeyeceğim şey yok.
    Gururum hariç.
    Yaşadığımız dünyayı değil ama beraber kurduğumuz ve sadece ikimizin yaşadığı dünyanın ne kadar büyük olduğunu biliyorum.
    İkimizin dünyası diyorum.
    Ama birgün bu dünyada yalnız kalırsam, bil ki bu yine ikimizin dünyası olarak kalacak ve hiç kimse senin yerini dolduramicak söz canısı.
    Yine sana olan sevgimle bu dünyayı ayakta tutacak ve tüm gücümle sevgini yaşatacağım.
    Çünkü sana olan sevgim sonsuz Alp'im benim....
    Seni çok seviyorum, sevilmesi güzel kocişim benim...
    GüL & aLp

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İkimizin Dünyası...
    allah mutluluğunuzu daim etsin tatlım...

3. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Çok teşekkür ederim canım... İnşallah sende hayatında hep mutlu olursun ve beyazatlı prensin yanında olur...

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Allah mutluluğunuzu daim etsin dostum...

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Canım benim başımın belası gül ve alp yazısı:haha:anladın sen onu:DRabbim mutluluğunuzu daim etsin.Hep mutlu olun gül &alp:):)Seni çok seviyorum kuzum mutluluğu hak ediyorsun buna emin ol.

6. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Teşekkürler meçhulüm ama mağlesef başının belası olarak kalacağım :D
    Güzel sözlerin için teşekkürler dadlum yaa.. Yüzümde tebessüme sebeb oldun... Allah razı olsun...

7. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    tşk asllah mutlu etsin.

8. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  9. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Allah bir yastıkta kocatsın
    Gelinlerin en datlusu en kıymatlısuuuu

10. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    allah mutluluğunu daim etsin canım bol bol mutluluk huzur sağlık diliyorum...

İkimizin Dünyası... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İmza Dünyası

İmza Dünyası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nick Dünyası

Nick Dünyası

nick dünyası 2010 ¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨)RüYaM¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨) u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u) Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR! Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim. Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan...
  3. Avatar dünyası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Burasıda iKiMiZiN dünyası- AuSSie&AşKı

Burasıda iKiMiZiN dünyası- AuSSie&AşKı

Herkesin köşesi var benimde olsun istedim... ikimizin dünyasını yansıtan bir köşe olsun istedim... Aşkımve ben .... Herkesi bu güzel dünyamıza beklerim... Ben seninle her şeyim. Deliyim, çılgınım,... Ve aşığım Aşkın yazılması değil yaşanması taraftarıyım biliyorsun. Ama bazen söyleyemediğimiz, söylemek istesekte uygun sözcükleri bulamadığımız anlar vardır. Şuan olduğu gibi... Kendimi...
  5. Inci dünyası

Inci dünyası

inci dünyası BAYANLARA EN ÇOK YAKIŞAN TAKILAR ARASINDA İLK SIRALARDA ŞÜPHESİZ İNCİ BULUNUYOR...ASALETİ ZARİFLİĞİ İLE BİR BAYANA UYUM SAGLAYABİLECEK HARİKA TASLAR...İŞTE İNCİLERDEN OLUSAN KOLEKSİYON BUYRUN...

Sayfayı Paylaş