gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İkiz annelerine birkaç sorum olacak bakar mısınız ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar. 4 yaşında bir kızım var ve 4 ay sonra nasipse ikizlerim olacak ve benim aklıma takılan bazı sorular var. Lütfen ikiz anneleri ve ikiz annesi tanıdıkları olanlar cevaplayabilirler mi ? 1.Normal doğum yapabilir miyim?
    2.Odalarını ayırdınız mı?
    3.Bakıcıya gerek duydunuz mu tuttunuz mu ?

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    bende 2 ay kadar sonra ikiz annesi olacağım doktoruma normal doğumu sordum hayır dedi hatta yasal olarak yasak dedi olurda doğumda bi aksilik olursa cinayete giriyor dedi sezeryan olacaksınız dedi başka yolu yokmuş

odaya gelince bebeklerimi gözümün önünden ayırmam sanırım diğer 2 çocğum ayrı ama ikizler yanımda odamda olur büyük ihtimal

bakıcıya ben gerek duymuyorum şimdilik :D:D çocukalrım eşim yardımcı oluyo her konuda bakalım nereye kadar idare ederiz:D:D

İkiz annelerine birkaç sorum olacak bakar mısınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iki soru iki cevap

iki soru iki cevap

İki soru iki cevap Zamanın birinde ünlü bir bilgeye iki soru sormuşlar. Birincisi ; “İnsanoğlunun seni en çok şaşırtan davranışları nedir?” Bilge tek tek sıralamış : Çocukluktan sıkılırlar ve büyümek için acele ederler. Ne var ki çocukluklarını özlerler... Para kazanmak için sağlıklarını yitirirler. Ama sağlıklarını geri almak için de para öderler... Yarından endişe ederken bugünü...
  2. Kediye Bakar mısınız?

Kediye Bakar mısınız?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. sorunum var sorum olacak??

sorunum var sorum olacak??

slm adminlerim dün gece mesaj adetim 1000 di sabah girdim baktım düşmüş mesaj sayım neden acaba merak ettim uamrım bir yanlışım yoktur.ben tekrar 1000 yaptım bu sefer düşmedi diğer mesaj sayılarım ne odlu halen anlamadım..ilginizee.teşşekürlerr
  4. Birkac ay sonra .................olacak.

Birkac ay sonra .................olacak.

Birkac ay sonra calisiyor olacagim. birkac ay sonra..........olacak. evlenmis olacagim annem gelmis olacak seyahatte olacagim...vs..sizin hayatinizda birkac ay sonra ne olacak?
  5. Bi bakarsanız memnun olacağım :))

Bi bakarsanız memnun olacağım :))

Benim lise 1 i geçmem gerek, duyduğuma göre bizim okuldaki hocalar kazık soruyolrmış inadına hele ki dil anlatım ve edebiyat hocası bende lise 2 de okulumu değiştirmek istiyorum ama kırık olmadan geçmem gerek HANDANCAYA tarot baktırdım ama :cry: tam birşey demedi kesin olarak :cry: anlayamadımda :cry: ben gayret ediyorum fakat sizinde dualarınızı ve iyi dileklerinizi bekliyorum :cry: :cry: su...

Sayfayı Paylaş