İkiz Üçüz Bebeklerini kaybedenler yardım lütfen

pkoslamucadele

Yeni Üye
Üye
İkiz Üçüz Bebeklerini kaybedenler yardım lütfen
İkiz Üçüz Bebeklerini kaybedenler

Merhaba arkadaslar ben polikistlik över hastasiyim 5 yılın sonunda asilama ile üçuzlerime hamile kaldim doktorum birini alalım ikisi devam etsin yoksa erken doğum ölüm senin hayati tehliken oluşur dedi ama ben Allah verdi Allah alır diyip aldırmadı m 7 haftalik hamileyken apandisit im patladı ve acil ameliyata alındım çok şükür o esnada bebeklerim zarar görmedi 10 jaftalikken diyabet tanısı konuldu öğle ve aksamları unsulin iğnesi vurulması basladim hamileliğin çok iyi giderken 18+3 te çok afedersiniz tuvaletimi yaparken bebeklerimden birinin suyu patladi acil hastaneye gittim ve hastaneye yatısim yapıldı

bir hafta uc bebeğim de benimle idi ama bir haftanın sonunda enfeksiyonum yukseldigi için suyu patlayan bebegimin sancısı başladı uc gün sancinin sonunda bebeğimi dogurdum ölü olarak ama o kadar zordu ki sancin var ikinmiyorsun en azından diğer ikisi yaşasın diye hastanede kalmaya devam ettim hergun çok şükür iki bebeğim iyi diye nefes alıyor dum çok güzel gidiyordu doktorlar en azından 24 haftayi görsen yeter bebekler yaşar diyordu her gün şükür ettim ama 22 haftalik olduğumda icime bir sıkıntı geldi enfeksiyonu m yuksel misti enfeksiyon dan ötürü serklaj da yapamadılar
ikiz bebeğini kaybedenler.png

gece uykumda gene diğer bebegimin suyu patladi doktoru çağırdık evet suyu patlamış ilk bebegimin plezantqsi icimdeydi o enfeksiyonu yükseltmiş diğer bebegimin suyunu patlatmış 24 saat sancidan sonra onu da dogurdum doğduğunda canlıy di ama yaşamadı yavrum bebeğimi kaybettim. Diğer bebeğim benimleydi ama kanamam başladı artık kansizliktan benim hayatı teklikem oluştu zorla kanım durdu ama bir gün sonra son bebegimin suyu patladi ve onuda sancı sonunda dogurdum oda canli doğdu ama yaşamadı o halde beni kürtaja aldilar uc bebegin plesantasi icerde diye orda kanamadan 3 kez bilincim gitti

Sadece annemin sesi eşime diyor ki kizim oldu Cavit kızımı kurtar onlar için geri döndüm kan takviyesi yaptılar hayati tehlikem den beni salmadilar hala hastanede kaldim doğum bölümünde her yerde bebej çok zordu sütüm geliyor kessinler diye ilac veriyorlar cok uzunl odu biliyorum ben bu durumu yasiyali 3ay oldu şimdi tekrar anne olmak istiyorum gonal f ye ihtiyacım var bana ücretsiz veya uygun fiyatta verebilen olursa çok duaciniz olurum veya kendiliğinden hamile kalabilirim tedavisiz

Bi tanem, yazdıkların çok ta uzun değil aslında bebeğini kaybeden annelere ne denir gerçekten bilemiyorum. Benim başıma gelmedi bir tane aldırdım ama. Kaybetmek zor olsa gerek. Rabbim san sabırlar ihsan etsin. Görüyorum ki gonal f ilaca ihtiyacın var keşke elimde olsa hayatım. bununla alakalı sitemizde arama yap uyguna verenler oluyordu ama sitemiz artık çok yoğun kullanıcı alamıyor malesef. Bu bakımdan takip etmen gerekiyor.

Aşağıda gonal f satan bir kişinin konusu vardı ama hayatım bir sene olmuş halen elinde var mı uyguna verir mi bilemedim şimdi kontrol edip ona ulaşman gerekiyor.

Geri