İkizler Burcuna Temmuz Tarot Açılımı

handanca

Daimi Üye
Yönetici
meleklermekani8-7291.jpg

Daha önce verilen bir kararın tekrar gözden geçirilmesini öneriyor kartlar. Mesela askıya aldığımız ilişkimiz bile olabilir bu karar. Yada kafamıza takılan bir kişiyle ilgili kararda olabilir. Vereceğimiz karar bize yeni bir başlangıç için fırsat verecek. Bununda olumlu olacağını kartlarda görebiliyorum.
Bazı basit şeyler emin olun size çok başka bir haz verebilir. Aslında gözünün önünde fark edilmeyi bekleyen biri hayatınızı da renklendirebilir. Yada evliysek yaşantımıza da renkli şeyler ekleyerek yuvanızı sıcak bir hava içine alabilirsiniz.
Sevgili İkizler meleği lütfen fazla konuşmayın. Dertli olduğunuzu biliyoruz ama her gördüğünüz anda bu tür paylaşımların yapılması karşınızdaki insanı yıldırır. İlgi sevgi bekliyorsunuz, hakkınız haklısınız. Ama karşımızdakine daha güzel cümleler kurarak iletişimi daha güzel yaparak sağlam temeller oluşturmamız daha da çok işimize yarar.
Uzun süredir görmediğiniz birileri ile karşılaşmak sizi çok sevindirecek.
Bazı şeyleri de dengede tutmak çok zor. Güçsüz kalırız bazen. İşte tam bu hava içine girmek sizi strese itebilir. Herşeyin birden hallolmasını beklemeyin. Zaman size en güzel ilaç olacaktır.
Bu dönem sevgili meleklerimizin çekicilik özellikleri daha da ön planda olacak. Gittikleri eğlenceli ortamlarda dikkat çekmeyi başaracaklar. Bazı kıskanç arkadaş yada çevremiz bu yüzlerini saklayıp size yaklaşmaya çalışabilirler.
Bu dönem nazara bile gelebilirisiniz. Her güzel olayı herkesle paylaşmayın. Açık tenli İkizler Melekleri kendilerini güneşten korusunlar, zira sağlık anlamında güneş sıcak yüzünü size farklı gösterebilir.

Burcunuzun adının nereden geldiğini biliyormusunuz?
Burcunuzun adı ile ilgili yıldız burçlarını şekillendirme ve isimlendirme binlerce yıl önce Mezopotamya'da başladığı halde bu devirlerden kalma yazılı belgeler çok azdır. Ancak eski Yunan uygarlığından itibaren her türlü bilgi, rivayet ve efsane yazılı hale getirilmeye başlanıldığından yıldız burçlarının hikayeleri Yunan mitolojisi ile özdeşleştirilir.
Aslında balık, akrep, yay gibi burç isimleri o takım yıldızların isimleri değil onları sembolize eden şekillerin isimleridir. Burç isimleri genellikle her yerde aynıdır ama yine de toplumuna göre ufak tefek farklar vardır. Örneğin her yerde adı Virgin (bakire) olan burç Türkçe'de 'başak' olmuştur. Burcunuzun takımyıldızının ismi, sembolünün İngilizce ve Türkçe isimleri ve tarihleri ile birlikte mitolojideki hikayesi şu şekildedir:

• Gemini / Twins / İkizler (22 Mayıs-21 Haziran)
Castor ve Pollux, Sparta kraliçesinin oğullarıdırlar. Castor'un babası Kral Tyndareous iken Pollux Kral Zeus'tan olmuştur dolayısıyla ölümsüzdür. İki kardeş önceleri Argonotlar'a denizde yardımcı olurlarken sonra gökyüzünde bütün gemilere yol göstermeye başlamışlardır.

MeleklerMekanı Tarot Danışmanı handanca

tarot falıma baktırmak istiyorum özellikle de kafamdaki benim için önemli olan özel bir dilek var. yani sevdiğim kişi benim hakkımda ne düşünüyor ve en yakın zamanda gelip beni mutlu edecek mi? işlerim rayına girecek mi?

Geri