gebe
  1. 'tuğçe'

'tuğçe' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    80
    Ödül Puanları:
    0

İlginç Bir İtiraf :) komik biraz ...

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında 'tuğçe' tarafından paylaşıldı.

7 yaşımdayken uyurgezer olup tuvalet yerine mutfağa gidip halıya işeyen bendim..hahaha ve sonradan kendime gelip annem bir şey farketmesin diye halının üstüne su döküp su dökülmüş süsü veren de bendim . işte ben byumm arkadaşlar ... :)

Young bride, ßeLeN, arfe ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    kör olma emi tuğçee hahahahahahaha

3. 'tuğçe'

'tuğçe' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    :) utandım şimdi :D

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    O neki Annem bize ablama ve kardeşime 5 adet aynı örnek don dikmişti:D:D Don diyorum gülmeyin pijama:D:D

neyse gece ieşeyen altına kaçıran donunu deişirdi ee ; bazende değişcek don olmazdı o zaman ise başka bir çare:D bbu careyi ben ürettim:D işemeyen şahsiyetin poposundan donu çıkarır kendim giyerdim. Ona ise diğer bende ki donu:D:D sonuç: unuttuğum birşey vardı hep aynı yere yatardım ..

Young bride, 'tuğçe' ve GREY bunu beğendi.
  5. 'tuğçe'

'tuğçe' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha çokgüldüm :D

ßeLeN bunu beğendi.
  6. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Allahım yaa çok güldüm Allahta sizi güldürsün :)
    Oluyo öyle şeyler küçükken :)
    Ama onlarda güzel bi an oluyo büyüdüğümüzde hatırladığımız, geçmişimizi hatırlayıp üzülmektense böyle şeylerin olması çok çok daha güzel...:)

'tuğçe' bunu beğendi.
  7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Benim de buna benzer bir anım vardı ama ben henüz itiraf edecek o cesarete sahip değilim hahaha Ama harbi kurnazmışsın, bak ben su dökmüş numarası yapmayı akıl etmemiştim hahaha Helal olsun sana hahaha Cesaretinden ötürü tebrik ederim seni :)

Young bride, 'tuğçe' ve ßeLeN bunu beğendi.
  8. 'tuğçe'

'tuğçe' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    küçükken bile kurnazmışım hahaha

9. 'tuğçe'

'tuğçe' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    aynen öyle refracım :)

10. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Anlatmanı büyük merak içerisinde bekliyorum :D:D

'tuğçe' bunu beğendi.
  11. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha vay be çpk güldüm he bende bi gün buna benzer şeyler itiraf edermiyim bilinmez ama :D:D

İlginç Bir İtiraf :) komik biraz ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç ve komik itiraflar

ilginç ve komik itiraflar

Cinsiyet: Kadın; Yaş: 32; İl: İstanbul Eşimle ölüm üzerine konuşuyorduk. "Sana vasiyetim olsun, ölürsem beni memleketime göm" dedim. Duygusal bir yanıt beklerken, "Cenaze nakletmek kolay değildir ve masraflıdır, kusura bakma nerede ölürsen oraya gömerim" dedi. Cinsiyet: Kadın; Yaş:30; İl: İstanbul Yıllar önce dedemi doktora götürmüştük. Doktor, tahlil yapılacağı...
  2. Komik İtiraflar:))

Komik İtiraflar:))

Hastanenin "Tıbbı Atık" bölümünde görevli; turuncu tulumlu, sırtında kocaman tıbbi atık yazan ve oldukça çirkin olan yaşlı adama asansör beklerken: "Ayyy tipe bak valla tam bir tıbbi atık." diyerek laf atan yapay zekalı kişi benim ablam olur. Bunun üzerine ablamın şişman olduğunu görüp, "Yük asansörü öbür tarafta, burada boşuna bekleme." diyerek cevap veren eli...
  3. Komik İtiraflar

Komik İtiraflar

Melekler birbirinden komik itirafları okumaya ne dersiniz. İşte benim kızım! İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: 'Evde mi bıraktım acaba?' Onun tam aradığım kız olduğuna karar verdim. ------------ --------- --------- --------- ---------...
  4. komik itiraflar...

komik itiraflar...

ablamin dügün elbisesini üstüne kahve döktüm sonra ablam çok kizr diye gittim elbiseyi kilere soktum annem dügün hazirliklari yaparken bir çok kez kilere girdi bende görmesin diye elbiseyi çöpe attim sonra bizim çöpçü çöpte elbiseyi görünce sasirmis gitmis tüm binaya sormus bu elbise sizin mi? diye kimseden ses çikmayinca ablamin evlenecegi aklina gelmis bize sormaya gelince kapiyi ablam açti...
  5. Bir Miniğin Komik Ramazan Günlüğü biraz gülelim

Bir Miniğin Komik Ramazan Günlüğü biraz gülelim

Bir Minik ve Ramazan Günlüğü Bir Miniğin Komik Ramazan Günlüğü Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda biraz tebessüm edelim istedik ve sizlere komik yazılar katagorimizden, bir miniğin komik ramazan günlüğü paylaşımında bulunmak istedik. Ramazan 1 Bu gün evde bir acaiplik var. Herkes sessizce işine okuluna gidiyor. Annem 'Zeynep hadi sana...

Sayfayı Paylaş