gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İlginç Dubai Gökdelenleri

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

dubai gökdelenleri dubai görüntüleri gökdelen şehri gökdelenler
    Gerçekten inanılmaz gökdelen ve yapıların yer aldığı Dubai yeni kulelere sahip olmak için hazırlanıyor. Dubai küçük bir çöl ve kıyı şehri olmasına karşın oldukça zengin bir şehir olarak göze çarpıyor. ​

Dubai yeni kulelerine kavuşmak için oldukça hızlı davranıyor ve yeni kulelerinin sanal görüntüleri bile görenleri büyülemeye yetiyor. Yeni yapılacak olan gökdelenler yanan mumlar şeklinde görünecek. Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Dubai'ye yapılacak olan gökdelenler 4 tane olacak ve boyutları 54 ile 97 kat arasında değişecek. Bu projenin tasarımı Thompson mimarlık bürosu, Ventulett mimarlık bürosu ve Stainback & Associates mimarlık bürosuna ait. Konunun devamında bu inanılmak gökdelenlerin sanal ortamda hazırlanmış resimlerini görebilirsiniz. ​

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İlginç Dubai Gökdelenleri
    yenı yapılacak galıba:D

emegıne saglık

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İlginç Dubai Gökdelenleri

ilginçmiş gerçekten

İlginç Dubai Gökdelenleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dubai Hennası

Dubai Hennası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Teoman - Gökdelenler

Teoman - Gökdelenler

teoman gökdelenler uzun uzun seyrettim seni diğer köşesinden barın bir karakter oturttum yüzüne,kalbine uzaktan bakıp insanlara konuşmalar yazdım dudaklarasonra kendime baktım tıklım tıklım yalnızdım. gökdelenlerden tükürdüm dünyaya ben hayatım boyunca buyüzden kupkuru ağzım bak geçmedi yıllarca kalbimi yuvarladım sana seni tanımasamda tezgahtan önüne bir yudum al diye eğer hoşuna giderse...
  3. Dubai Resimleri

Dubai Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Dubai...

Dubai...

dubai 7 yıldızlı otel dubai kızları dubaı kızları dubainin Evet sevgili meleklermekani.com üyeleri ve ziyaretçileri, birazdan paranın bir ülkeye neler yaptığına şahit olacaksınız, 1994 yılında tamamen çölü andıran dubai gibi bir ülkenin, para akıtılarak nasıl turizm cenneti olabileceğini göreceksiniz. Eeee ne diyelim... Paraa paraaa seninki benden kara :D:D 1994 yılındaki dubainin resmi...
  5. Bu gökdelenler harika

Bu gökdelenler harika

Shanghai'deki spiral kule, bittiğinde Dubai'de inşaat halindeki 609.6 metrelik Burj Dubai'yi sollayacak Dünyanın en yüksek binasının temeli atıldı. Yarım kilometreyi aşan müthiş binanın son katından bakıldığında en geniş ufuk görülecek. Dünyanın en yüksek binasının temelini bugün atan Çinliler, üç ay kadar önce de dünyanın ikinci yüksek binasına sahip olmuşlardı. Çin'in...

Sayfayı Paylaş