gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

İlginç Tasarım Sandalyelerle Hoş Dekorasyonlar

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

İlginç Tasarım Sandalye Modelleri En Yeni Sandalye Modelleri Farklı Tasarım Sandalye Modelleri

Son dönemlerde üretilen yeni tasarım sandalye modellerini görmeye hazır mısınız? Birbirinden renkli ve modern görünümleri ile tüm dikkatleri üzerine toplayacak bu sandalye tasarımlarını görmek istiyorsanız zaman kaybetmeden sizler için oluşturduğum resim galerisini ziyaret edin. Ahşabın sıcaklığını yansıtan, renkli şeffaf görünümlü, ergonik tasarım, ferforje tipi tarzı her türlü ilginçliği üzerinde barındıran sandalye tasarımı modellerini incelediğiniz zaman sizlerin ev dekorasyonlarınızda ne kadar farklı tasarımlar yaratabileceğiniz konusundan emin olabilirsiniz.

Rengarenk alüminyum tarz sandalye tasarımlarına göz atabileceğiniz gibi aynı zamanda pop art tarzı sandalye tasarımı modelleri ile oturma odalarınızda, çalışma odanızda ya da genç kız/ erkek çocuk odalarında nasıl farklı görünümler yakalayabileceğiniz konusunda düşünmeye başlayabileceksiniz. Kimileri modern görünümleri ile gözlerinizi boyarken; kim sandalye tasarımlarını doğal görünümü ile beğenecek; kimilerini ise sırf konforu ile tercih etmek isteyeceksiniz.

ahsap-ceyrek-kure-sandalye.jpg Ahşap-çerçeve-tasarımlı-sade-klasik-sandalye-modeli-tasarımı-çeşiti-254x400.jpg Benzersiz-Oturma-Tasarım-Modeli-Romatik-sandalye.jpg beyaz-desenli-ilginç-tasarım-sandalye-modeli.jpg beyaz-siyah-desenli-boyama-sandalye-modeli.jpg Birbirinden-farklı-renklerde-tasarlanmış-metal-ayaklı-değişik-sandalye-modeli-örneği.jpg eglenceli-pop-art-dosemelik-kumas-modelleri-21.jpg Ergonomik-Sandalye-Modelleri-2.jpg Farklı-Sandalye-Modelleri-.jpg farklı-tasarım-ahşap-sandalye-modeli.jpg ilginc-kostum-tasarimli-sandalye-modelleri-1.jpg ilginç-tasarım-değişik-renklerde-sandalye-modeli.jpg Mavi-kadın-resmedilmiş-pop-art-kumaş-desenli-sandalye-tasarımı-modeli-368x400.jpg Modern-ve-farklı-tasarımlı-rengarenk-modeller-ile-sandalye-tasarım-çeşitleri.jpeg mor-tasarım-yeni-moda-sandelye-modeli.jpg neon-renklerden-oluşan-iplerle-tasarlanmış-sıradışı-sandalye-modeli.jpg pembe-tasarimli-muhtesem-sandalye-modelleri-21.jpg rengarenk-aluminyum-sandalye-modelleri-1.jpg rengarenk-ponponlarla-tasarlanmış-dekoratif-çılgın-sandalye-modeli.jpg siyah-ilginc-sandalye-tasarim-modelleri.jpg siyah-plastik-ilginç-sandalye-tasarım.jpg

karakuzu bunu beğendi.
  2. Eylül Beril

Eylül Beril Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hepsi çok farklı sandalyeler..

İlginç Tasarım Sandalyelerle Hoş Dekorasyonlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç sandalyeler

ilginç sandalyeler

degişik eşyalardan hoşlananınız vardır mutlaka tabi önemli olan rahatlığı olmalı saglık çok önemli sonra boşuna bel agrısı çekmeyelim...önce saglık! saglıgı tehdit eden bir durumu olmadıgını düşündüğüm modeller buyrun............
  2. Değişik ve ilginç tasarım koltuk ve sandalyeler

Değişik ve ilginç tasarım koltuk ve sandalyeler

ilginç tasarımlar ve yapılışları güzel tasarımlar ve yapılışları tasarım koltuklar Tarzda her zaman değişik ve ilginç olanı,alışılmışın dışında olanı seven arkadaşlarım için tam onlara göre sandalye modelleri.Ben tarz olarak bir isim bulamadım Farklı ve ilginç bir tasarım diyebilirim.Aslında görünümleri farklı olsada,rahat ve kullanım amaçlılar. Tam bir kitap kurdu için ideal bir koltuk...
  3. Tasarım harikası sandalyeler

Tasarım harikası sandalyeler

2012 sandalye modelleri Tasarım sandalyeler Bu tasarım sandalye modellerini çok beğendim. Bir çok rengi varç. Hatta rengarenk olanı bile var. görüntüsünü tert dönmüş şemsiyeye ve hamağa benzettim. Çocuklar için olanı çok tatlı. Eğer sizde balkonunuzda çocuk odanızda bahçenizde oturma odasında farklılık yaratmak istiyorsanız bu sandalye ilginizi çekebilir meleklerim.
  4. Hoş sandalyeler

Hoş sandalyeler

1950 lerden kalma sandalyeler Hoş sandalye modası Şık sandalyeler benim için evimin ayrı bir sanatı. Ve ben sandalyelerimi modernleştirerek, tablomu zenginleştiriyorum. Bu sandalyeler 1950 den kalma bir modaya ait. Ayrıca çokta rahat. Bence sizinde evinize yakışır meleklerim :).
  5. italyan tasarım sandalye modelleri çok hoş

italyan tasarım sandalye modelleri çok hoş

Tasarım sandalye modelleri Kartell sandalye modelleri İtalyan firması olan kartell markasının transparan sandalyelerini çok beğendim meleklerim. Polikarbon malzemeden yapılmışlar ve dayanıklılar. Ayrıcada çok şıklar. Mutfak masa ve sandalye modellerinde saldalye olarak yada balkonda kullanım için çok şıklar.

Sayfayı Paylaş