gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

İlişkide dürüst olun!

Konu, 'Kadınlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İlişkide dürüst olun!
    Erkeklerin kadınların kalbini çalmayı başarmaları için, dürüstlüğü her şeyden önemli tutmaları gerekiyor.

Teşvik edin: Son zamanlarda kilo almış olabilir, kilosuyla ilgili şaka yapmaktan kaçının. Fakat kız arkadaşınız zayıflamak için çaba sarf ediyor, spor yapıyor, sağlıklı beslenmeye çalışıyor ve değişimini göstermeye hevesli ise ona iltifat etmeyi, iltifatta bulunmayı unutmayın. Çünkü destekten daha etkili hiçbir şey yoktur.

Onunla seyahat edin: Erkekler, kız arkadaşları değil erkek arkadaşlarıyla seyahat etmeyi tercih ederler ve kadınlar bundan rahatsız olurlar. Ancak birbirinize zaman ayırmayı da unutmayın. Birlikte zaman zaman mini seyahatlere çıkın.

İsteklerinizi söyleyin: Daha iyi erkek arkadaş, sevgili, koca ve baba olmak için daha dikkatli dinleyin. Bencillik iyi bir şey olmayabilir ama isteklerinizi ifade etmek sizi mutlu edecektir. Sadece bir kere dünyaya geliyorsunuz, sizi gerçekten mutlu eden şeyleri sevdiğinize neden söylemeyesiniz ki? Tüm beklentilerinize karşılık vermez ama bu, ilişkinizin daha uzun süreli olmasını sağlayacaktır.

Kıymetini anlayın: Kıymetinizi anlasın: Herkesin bildiği bu cümle aslında bir anahtardır. Birçok erkek, partnerinin kendi başarılarındaki ve mutluluklarındaki payını bilmezler ya da görmezden gelirler. Siz eşinize bunun farkında olduğunuzu belli edin ve onu takdir ettiğinizi bilmesini sağlayın.

Her fikrine katılmayın: Sürekli olarak kendi fikirlerinizi empoze etmekten ya da kız arkadaşınızın her fikrini onaylamaktan kaçının. Kendi düşünceniz yokmuş gibi davranmayın ama, onunkilere de ne kadar saygı duyduğunuzu gösterin. Fikir çatışmasına gerek duymayın. Onu da dinleyerek ortak kararlar alın.

Kaynak Aktuel Kanal D

İlişkide dürüst olun! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Yaşar - Dürüst Olabilirdin

Ebru Yaşar - Dürüst Olabilirdin

yalanlarla ne gecti eline söyle bende bileyim bu askta bir hatali varsa cezami kes cekeyim sevmek güvenmekti benim icin sevmek inanmakti sana simdi sen yoksun ardimda akan gözyaslarim var bana daha dürüst olabilirdin seni öylede sevebilirdim sevmek aldanmakmis meger aldandim ne diyeyim
  2. İlişkiler de emek vermeye ne oldu?

İlişkiler de emek vermeye ne oldu?

Fast-food yemeğe alıştığımız gibiilişkileri de hızlı tüketmeye başladık. Armut pişsinağzımıza düşsün istiyoruz. Tüm ilişkileri teknolojik hıza göre ayarlamaya başladık. Aşkımızdostluklarımızsevişmelerimizne varsa yaşamı anlamlı kılanhepsi hızla tüketilmek üzere mönü haline gelmiş. İlişkilere emek vermeye ne oldu? Paket program seviyoruz. Ne kadar ödeyeceğimizi ve gelecek olanın içeriğini...
  3. İlişkiden hemen sonra adet oldum hamile kalırmıyım?

İlişkiden hemen sonra adet oldum hamile kalırmıyım?

Hamile kalma oranının en yüksek olduğu dönem yumurtlamadan dört gün önce ve yumurtlamadan bir iki gün sonrasıdır. Yumurtlama olduktan 12 -24 saat içerisinde döllenme olmaz ise yumurta ölür. Kadınların aklında olan bir şüphede adet oldum ama yine de hamile olabilirmiyim sorusudur. Bu genel olarak adet düzensizliğini de beraberinde getirir. Eğer üstüne görmekten korkuluyorsa son adet tarihine...
  4. Sürtünerek birlikte oldum hamile kalırmıyım?

Sürtünerek birlikte oldum hamile kalırmıyım?

Genelde bakire veya adet halindeki bayanların tercih ettiği bu tür ilişki türü ile ilgili olarak sizlere gereken cevabı bu yazı ile bilgi vermeye çalışacağız. Öncelikle cinsel ilişki tam gerçekleşmeden yani vajina içine penis girmeden dışarıdan temasla ve dışarıya boşalma yönteminde hamile kalma riski çok düşüktür. Penis vajina ile birleşmesede eğer vajina üzerine boşalma söz konusu olursa...
  5. Mensten 1 gün önce birlikte oldum hamile kalırmıyım?

Mensten 1 gün önce birlikte oldum hamile kalırmıyım?

Cinsel ilişkide bulunan çiftlerin hamile kalmayı önleyici yöntem olarak adet periyodunu kullanmaları ve söz konusu periyodun potansiyel başlangıcından birkaç gün öncesinde ve sona ermesinden birkaç gün sonrasında gebe kalınamayacağını düşünmeleri halk arasında son derece yaygınken, söz konusu durumun tıbbi açıdan hiçbir şekilde yüzde yüz kesinliğe sahip olmadığı önemle vurgulanmalıdır....

Sayfayı Paylaş