İlişkide prezervatif içime kaçtı hamilemiyim risk var mı ?

Gulselverrr

Üye
Üye
İlişkide prezervatif içime kaçtı hamilemiyim risk var mı ?
@SadmiN merhaba lütfen yardımcı olun son regl tarihlerim 22Kasım, 21Aralık, 20ocak. Adetim bitti şuan yumurtlama günüme 5 gün var gözüküyor bugün partnerimle prezervatifle korunarak ilişkim oldu fakat bir terslik oldu ilişki sırasında prezervatif içime kaçtı partnerim hemen çıkarttı. Fakat çıkan prezervatif bembeyaz oldu. Her hangi bir boşalma gerçekleşmedi ilişkide. Fakat prezrrvatifin kaçtığını fark etmeden bir kaç defa prezervatifsiz girip çıktı zevk suyu geldi mi onu bilmiyoruz bu durum gebelik riski yaratır mı hocam? Her hangi bir risk var mı ertesi gün hapı almama gerek var mı? Birde prezervatif neden bembeyaz oldu rengi değişti içime kaçtıktan sonra. Her hangi bir sorun oluşur mu ve gebelik riski var mı lütfen yardımcı olun ne yapmalıyım

Selamlar hayatım daha önce de eylül ayında hemen bu konunun altından göründüğü gibi bir konun daha var sen sürekli bize sıkıntı çıkartıyorsun :D:D Dolayısı ile kendine de çıkartıyorsun. Tek tek cevaplandıralım hayatım. Öncelikle prezervatifin beyaz olmasına takılma o beyazlığın adı akıntı ve kadından yani senden gelilyor o bunu eledik. Bir kaç defa da olsa gidip gelmesi yani girip çıkması ile zevk suyu gelmiş olabilir zaten bunu senin bilme ihtimalin yok hayatım. Yumurtlama gününe 5 gün olması biraz seni rahatlatabilir. Öyle ilişkilerde zevk suyu ile hamilelik riski var ama oran olarak çok düşüktür bu durum. Yani yüzde beşten düşüktür hamile kalma ihtimalin. Ertesi gün hapı al tabiki ilişkiden 72 saat geçmeden.

Muhtemelen kanamaların olacak regle benzer ya da biraz daha şiddetli. Bence riskin çok düşük ama ertesi gün hapı al kullan en azından kafan rahat olur. Haa yüzde yüz de ertesi gün hapları hamilelikten korumaz ancak oranı yüzde 50 seviyesindedir ama al kullan. Allah korusun hamilelik olur ise çok sıkıntı. Tekrar diyorum risk var ama çok çok çok düşük. Ertesi gün hapı alarak bu riski de minimuma indir hayatım.

@SadmiN Çok teşekkür ediyorum vermiş olduğunuz yanıt için şöyle söyleyeyim iki ilişki sonrasında üçüncü ilişkide böyle bir şey gerçekleşti ve zaten partnerim prezervatifin olmadığını anladığı anda çıktı. Ve herhangi bir boşanma da gerçekleşmedi bir önceki ilişki sonrasında da zaten yıkamıştı penisini. Ertesi gün hapı kullanmaya çok sıcak bakmıyorum çünkü adet geciktirebiliyormuş bu sefer daha çok kafama takacağım ihtimali çok düşükse hiç içmeyip adet günümü beklemek sizce mantıklı olur mu

Hayat seniiiin düşünce senin hayatım sonra ah vah deme de sen bilirsin. Adeti geciktirmez hemen kanama yapar ertesi gün hapları bilgin olsun. Top sende hayatım dilediğini dilediğin şekilde yapabilirsin. Ha bana sen ne diyorsun ablam diyor isen 72 saati geçmeden kullan olsun bitsin. Sıfıra yakın risk var ken neden kullanmıyorsun anlamış değilim.

Sevgiler.

Hayat seniiiin düşünce senin hayatım sonra ah vah deme de sen bilirsin. Adeti geciktirmez hemen kanama yapar ertesi gün hapları bilgin olsun. Top sende hayatım dilediğini dilediğin şekilde yapabilirsin. Ha bana sen ne diyorsun ablam diyor isen 72 saati geçmeden kullan olsun bitsin. Sıfıra yakın risk var ken neden kullanmıyorsun anlamış değilim.

Sevgiler.
Ablacığım bir sorum daha olacak yumurtlama gününden beş gün önce gerçekleşti ya bu durum ben normalde yumurtlama günümü hissederim eğer gebelik oluştuysa yumurtlama günü yine de hissedilir mi yani gebelik yumurtlama gününden beş gün önce olduysa eğer yumurtlama gerçekleşir mi?

Yumurtlama günü hissedilemez be hayatım. Tamamen seninki psikolojik gibi görünüyor. Yumurtlamayı ancak yumurtlama ovülasyon testi kitleri ile belirleyebilirsin bir hissiyatı ya da belirtisi olmaz hayatım.

Bu yukarıda yer alan konudan da yazılmış nasıl yapılacağı. Yani pek hissedebileceğiniz bir şey değil malesef. Diyelim ki hissettiniz. Tam sorunuz biraz karışık ama. Yumurta olmadan hamilelik olmaz hamilelik oldu ise yumurta olmaz döllenmiş demektir net olarak ne soruyorsun yazar mısın bir kez daha hayatım.

Geri