gebe
  1. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

İlk Aşk ((ahh ahh))

Konu, 'Hayatın içinden anılarımız' kısmında '' мάﮒάŁ '' tarafından paylaşıldı.

14 yaşında erkek çocuklarla takılan kendi erkekmiş gibi sanan küçük bir kızım o kadar erkeksi takılıyorum ki abimlerle bilye oynamalara maçlarda tezahürat yapmay falan gidiyorum.Birgün sıcak bir yaz günü yani okul takımın maçı var ve abim kuzenim o maçta oynıycaklar ben gitmezsem olur mu hiç :huhe:

Gitmiştim herşey çok güzeldi bizim takımın çocukları süper maç yapıyorlar ama gol atamıyorlar :haha: o kadar güzel oynuyorlar ki sarı kartlar kırmızı kartlar oyundan atılmalar sakatlar peş peşe :huhe: Tam bu sırada ben tezahürat yaparken yanıma öyle biri oturmuştu ki gözlerimin ışıldayıp kanatlarımın çıktığını ardından ben kızım dediğimi haykıttırcak biriydi bu :huhe::haha: tüm kızsal duygularımın fırtınalı bir şekilde meydana çıktığını o zaman anlamıştım :D Maçtan uzak kaldım biran en son abimin karşı takım oyuncularından birini döverken görmüştüm ve öylede kaldı hafızamda :D Adeta yanıma oturan subaya aşık olmuştum öyle güzel gözleri vardı ki yemyeşildii ve çok yakışıklıydı :D Kahretsin evliydi ve oğlunu islemeye gelmişti :D Sonra benim ona tutkulu tutkulu baktığımı farkettiki ki ismimi sordu ne söylediğimi bile bilmiyorum :D tekrar oyuna daldı ve ben hala ona bakmaya devam ediyordum :huhe: ahh aşk ahh :haha: Maç bitmişti ve herkes toplanıyordu yanına oğlu geldi beraber kapıdan çıktılar ve abim yanıma gelip hiç olmıycak şeyi yapmıştı kafama vurup kızım manyakmısın sen tezahüratsız kaldık senin maskotluğuna diye azar çekerken bile ona gülümsediğimi hatırlıyorum afallamıştım çünkü :huhe:

Aradan zaman geçti ben okula erkeksi değil de artık genç bir kız edasıyla gidiyordum :huhe: herkesin öğretmenlerimin bile dikkatini çekmişti bu :haha: bir hocam bana hep okyanus derdi nedeni kabına sığmayan genç kızımsın sen benim diye açıklardı lakabım öyle kamıştı. :D

Artık 17 yaşında 1,5 yıllık sevgilisi olan bir kızdım hiç aklımın ucundan geçmiycek bir şey olmuştu :D İlk aşkımı görmüştüm subay tuna abiyi amcayı ya da :D Kıpkırmızı kesilmiştim onu görünce ve bana tek sölediği şu olmuştu sen o maçtaki gördüğüm ''okyanus'' değilmisin demişti ((((:) ben kalakalmıştım .Uzunca bir sohbet etmiştik çok keyifli biriydi ve şimdi dayımın en yakın arkadaşıymış yani o da samsunda görevdeymiş.

Samsuna gidince onu ziyaret etmeden geri dönmem....

Ahhh anılar sen hep beni kovalarsın... :)

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Masal bu napsa yeridir.......

Güzel bir hatıraymış canım... keyifle okudum:d

3. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman bir daha oku tekrar baştan :huhe:

4. sema_11_34

sema_11_34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzelmiiş her genç kızın basına gelir

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm denizimm ya ahhh aşkk ahh :18:

6. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    :huhe: ama yaa ağlama sudem bu kadar duygulu anlatmadım ben bunu :D

7. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    vayy be çok güzelmiş he okurken bile insanın içi kıpırdıyor :)

8. handannn

handannn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilkask hep unutlmaz. ah ask ahhh unutunca hallolacak ama iste :))))))))

9. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    oy benim bebeğim aşıktamı olurmuş :kiss:hemide abimi desem amcamı desem:S :eferin:

10. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hehe keyifle okudum yazını:D paylasştığın için teşekürler

11. sessizprenses

sessizprenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
  12. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    gülmekten kırıldım yanii

İlk Aşk ((ahh ahh)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ahh aşk :(

ahh aşk :(

LÜTFEN SONUNA KADAR OKUYUN MELEKLERİM.. Bir otobüs durağında karşılaşmışlardı ilk kez.... Biri tıpta okuyordu, öbürü mimarlıkta. O ilk karşılaşmadan sonra, bir kere, bir kere, bir kere daha karşılaşabilmek için, hep aynı saatte, aynı duraktan, aynı otobüse bindiler. Gençtiler, çok genç... Birbirileriyle konuşacak cesareti bulmaları biraz zaman aldı ama sonunda başrdılar. İkisi de her...
  2. Aşk ahh aşkk..

Aşk ahh aşkk..

Bir aşk için yapabileceğin her şeyi yaptığına inanıyorsan ve buna rağmen hala yalnızsan,için rahat olsun. Giden zaten gitmeyi kafasına koymuştur ve yaptıkların onun dudağında hafif bir gülümseme yaratmaktan başka hiçbir ise yaramayacaktır. Sen kendini paralarken o bahaneler bulmaya hazırdır.Hani ağzınla kus tutsan Bu... kusun kanadı neden beyaz değil?diye bir soruyla bile...
  3. ahh ahh

ahh ahh

kızlarr çook tuaf ben 21 yaşındayım 3 yıl önce onu tanıdığım zaman o olmazsa ölürüm zannediyodum 3 yılım bom boş geçti hergünüm ağlamaklı hiçbirşey canımı bukadar yakmadı nelerden vazgeçtim neleri göze aldım ama hata yaptığımı anladım itiraf edim ona hissettiğim şey sevgi bile değilmiş ilk olduğu için ne olduğunu anlamamışım boş yere zamanımı ona harcamışım şimdi iyi ki diyorum iyi ki...
  4. Ahh Aşk Ahh

Ahh Aşk Ahh

Hangimizin hayatında yer yokki AŞK'a... Hangimizin yüreğinin sökmedi ki yerinden... :asigim: İşte yapmayı çok istediğim ama bir türlü yapamadığım şey:D:D:utan::utan:

Sayfayı Paylaş