gebe
  1. egem35

egem35 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

ilk gebelik ve duygu-durum

Konu, 'Gebelik' kısmında egem35 tarafından paylaşıldı.

melekler merhaba..aranıza bugün katıldım.hamile oldugumu öğrendim ve bunu herkesle paylaşmak istiyorum :) 4 haftalık henüz haftaya kontrole gidicem inşallah.ama sürekli ağlamaklıyım,sinirliyim,mutsuz gibiyim..havalara uçmmam gerekirken cok garip hissediyorum kendimi.:( böyle hissedenler var mı lütfen gecicek diyin

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
  3. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    hayirli olsun ,allah tamamina erdirsin.bende böyle hissetmistim,bi gülüp bi agliyordum,ama sonra herseye agladim.düsünsene belgeselde bi hayvan annesini kaybetti ben bi basladim aglamaya,ya canim hersey cok normal,

- - - Updated - - -

hayirli olsun ,allah tamamina erdirsin.bende böyle hissetmistim,bi gülüp bi agliyordum,ama sonra herseye agladim.düsünsene belgeselde bi hayvan annesini kaybetti ben bi basladim aglamaya,ya canim hersey cok normal,

4. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    hamile kadınlar hep bu yüzden mazur görülürmüş benden sana tavsiye içinde yaşama hiçbirşeyi seviniyorsanda kızıyorsan da bağır çağır rahatla bu kadının doğasında var bu arada tebrik ederim hayırlısıyla bakıp büyütmen dileğiyle sağlıklı sıhhatli kucağına alman dileğiyle

5. saniyea

saniyea Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba evet öle oluyo sanırasam bnde yeni hamileyimm hemm mutlu oluyorsun hemm ülzüyorsn herşye farklıııı bir durumm süreciiii

ilk gebelik ve duygu-durum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tethys ve duygular dünyası..

Tethys ve duygular dünyası..

Arkadaşlar ben duygusal biriyim makale , şiir yazmak ve kitap okumak hayatta beni rahatlatan tek şey.. bu yüzden köşeme kendi yazdığınız veya şairlerimizin yazdığı şiir makale ya da bulduğunuz güzel ve özlü sözleri paylaşırsanız çok mutlu olurum şimdiden kolay gelsin teşekkürler..
  2. Survivor Duygu Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Duygu Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor duygu survivor duygu çetinkaya duygu çetinkaya Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Murat'la çıktığı smste kaybeden ve adadan elenen isim olan Duygu, elendikten sonra ilk kez konuştu ve bazı açıklamalar yaptı.. İşte Survivor Duygu’nun acun.com’a yaptığı o açıklamalar: *Murat'la SMS'e kalmayı ben istedim. Murat'ı seçtim çünkü takımda en zayıf halka ben kalmıştım. Hiç gücüm yoktu....
  3. ilk hafta hamilelik ve erken gebelik belirtileri

ilk hafta hamilelik ve erken gebelik belirtileri

Arkadaşlar merhaba; Adetime 15 gün varken kasıklarımda ağrılar vardı. Daha sonra bu ağrılar geçti ara ara tekrar etti. Bugün adet ağrısı gibi sancılar çektim. adetime 6 gün var. Gebelik düşünüyorum. Bu kadar erken belirti olabilirmi ? Bu şekilde belirtiler gösterip aranızda hamile olan varmı ? HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE...
  4. Üstüne görme durumu yaşayan varmı?

Üstüne görme durumu yaşayan varmı?

Üstüne görmek, adet kanaması değildir.Gebeliğin rahim iç tabakasına yerleşmesinden kaynaklanan bir kanamadır.Adet kanaması gibi yoğun olmaz.Genelikle lekelenme şeklinde olur. Anne adayı hamile olduğunun farkında olmadığı için bunu adet kanaması sanır. Yaklaşık gebelik iki aylık olduğunda, bu sefer adet görmeyince fark eder hamile olduğunu. Tüm gebeliklerde bu kanama gerçekleşmez. Üstüne adet...

Sayfayı Paylaş