gebe
  1. zenas61

zenas61 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

ilk hamileliğimde zorluk yasamadım fakat 2ci hamilelikte çok agrım var diyen anneler!

Konu, 'Gebelik' kısmında zenas61 tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar ben 24 haftalık hamileyim bu ikinci gebeliğim ilki 33 haftalık dogdu doğumdan sonra küvez falan cok zor günler gecirdim fakat hamileliğim rahattı ama simdi biraz yürüyünce bile karnımın alt kısmı çok agrıyor durup dururken bir yerlerime agrı giriyor ellerim ayaklarım sisti benimle aynı durumu yasayan var mı yani normal mi bu olanlar yardım ederseniz çook sevinirim..

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Alt kısımda sancın oluyorsa canım .. Anne adayları bebeklerini aşağıda taşıdıklarında kasıklara sancı yapar.. bu durumda ultrasonda görünüyor zaten.. bence dktoruna danış ve ona göre önlemler al canım...

3. zenas61

zenas61 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yürüdüğüm zaman ağrı oluyor göbegimin altında doktorum hersey normal diyor aslında ayrıntılı ultrasona da gittim ordaki doktor da öyle söyledi ama bilmiyorum önceki doğumum erken oldu ya korkuyorum yine olursa diye sırf o yüzden istirahat verdi doktor

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Canım inşallah aynısı olmaz... Sonuçta her hamilelik bir olcak diy ebir şey yok...Bak ayrıntılıyada girmissin hersey normalmiş...Kendine diikkat et elinden geldiğince dinlenmeye çalış...Rabbim bebeğini kucagına almayı naip etsin canım....

5. zenas61

zenas61 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    saol cnm yaa amin allah bütün hamilelere nasip etsin yavrularını kucagına almayı

ilk hamileliğimde zorluk yasamadım fakat 2ci hamilelikte çok agrım var diyen anneler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk hamileliğinde hissettikleri...

İlk hamileliğinde hissettikleri...

Haifa Üniversitesi’nde yürütülen bir araştırmada, çocukluk döneminde ebeveyniyle dengeli bir ilişki içinde olan kadınlarda, anneliğe geçiş döneminin, anne ve babasıyla sorunlar yaşayan kadınlara göre daha az sıkıntılı geçtiği belirtiliyor. Yapılan çalışmada, ayrıca çocukluk döneminde etrafındaki kişilerle negatif ilişkilere sahip olan annelerin, çocuklarına karşı daha soğuk...
  2. Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

En Erken Hamilelik Belirtileri Çok Erken Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hamilelikte mide bulantısı, hamilelikte bacak ağrısı ve baş ağrısı gibi en erken hamilelik belirtileri içeren konularımızdan sonra, şimdi de siz sevgili melek'lerimiz ve gebelik şüphesi olan tüm misafirlerimiz için çok erken hamilelik belirtileri nelerdir bu yazımızda konu alıyoruz arkadaşlarım. Gebelik belirtisi...
  3. hamilelik belirtileri nelerdir

hamilelik belirtileri nelerdir

Ben yeni evliyim bebek istiyoruz, günüm de geçti, ama belirtiler neler tam bilemiyorum, sadece mide bulantısıyla baş dönmesi mi,yaşayan annelerden açıklamalar bekliyorum..:)
  4. genetik kolestrolum var hamilelik

genetik kolestrolum var hamilelik

genetik kolestrolum var ldl 380.ilac kullaninca dusuyor.hamile kalmak istiyorom ilaci birakinca bebek icin beklemelimiyim.kolestrol ilaclarinin zarari olabilir mi
  5. 35 Yaş Sonrası Hamileliğin Zorlukları

35 Yaş Sonrası Hamileliğin Zorlukları

Günümüzde artık toplum yapısında meydana gelen gelişmeler sayesinde kadınların iş hayatında eskiye oranla daha aktif bir şekilde rol alması, etkin doğum kontrol yöntemlerinin kullanılması konusunda bilinçlenme ve kısırlık tedavilerinin başarı oranının artması gibi etkenler sayesinde kadınların çocuk sahibi olma yaşlarında artış yaşanmıştır. İleri yaşlarında doğum yaparak anne olan kadınların...

Sayfayı Paylaş