ilk hamileliğimde zorluk yasamadım fakat 2ci hamilelikte çok agrım var diyen anneler!

zenas61

Yeni Üye
Üye
ilk hamileliğimde zorluk yasamadım fakat 2ci hamilelikte çok agrım var diyen anneler!
merhaba kızlar ben 24 haftalık hamileyim bu ikinci gebeliğim ilki 33 haftalık dogdu doğumdan sonra küvez falan cok zor günler gecirdim fakat hamileliğim rahattı ama simdi biraz yürüyünce bile karnımın alt kısmı çok agrıyor durup dururken bir yerlerime agrı giriyor ellerim ayaklarım sisti benimle aynı durumu yasayan var mı yani normal mi bu olanlar yardım ederseniz çook sevinirim..

Alt kısımda sancın oluyorsa canım .. Anne adayları bebeklerini aşağıda taşıdıklarında kasıklara sancı yapar.. bu durumda ultrasonda görünüyor zaten.. bence dktoruna danış ve ona göre önlemler al canım...

yürüdüğüm zaman ağrı oluyor göbegimin altında doktorum hersey normal diyor aslında ayrıntılı ultrasona da gittim ordaki doktor da öyle söyledi ama bilmiyorum önceki doğumum erken oldu ya korkuyorum yine olursa diye sırf o yüzden istirahat verdi doktor

Canım inşallah aynısı olmaz... Sonuçta her hamilelik bir olcak diy ebir şey yok...Bak ayrıntılıyada girmissin hersey normalmiş...Kendine diikkat et elinden geldiğince dinlenmeye çalış...Rabbim bebeğini kucagına almayı naip etsin canım....

Geri