ilk istihare ruyasi !!

prolettt

Yeni Üye
Üye
ilk istihare ruyasi !!
arkadaslar dun gece bitmeyen ama sorunlardan dolayi ara vedigimiz iliskim icin istihareye yattim. hayatimda ilk defa namaz kildim. o gece gordugum ruyayi anlatmak istiyorum.

suanki erkek arkadasimla birlikte bi sokakta yuruyorduk uzerinde dun giydigi kiyafetleri vardi. benimle hic konusmadi ve elleri cebindeydi. elini tutabilir miyim dedim ve bana elini uzatti. el ele yururken birden yagmur basladi ve bende makyajim akmis mi diye bakmak icin cantamdan ayna cikartip aynada kendi yuzumu gordum. belli belirsiz bir makyaj vardi ve akmamisti.
ruya daha sonra birden degisti ve tekrar onu gordm. erkek arkadas grubunun arasinda oturuyordu ve iclerinde benim baska bir erkek arkadasim daha vardi ve bende arkadan onu izliyordum. bi ara ona seslendim tam yanima gelirken de uyandim.

lutfen yorumlayiniz.

Merhaba canım rüyan hayrolsun inşallah..Canım rüyan çok sıkıntılı o yüzden tabir yapmak istemiyorum..Yasin okumayı biliyorsan bir tane yasin oku rüyan feraha çıksın diye..

bu konunun disinda bir sey sormak istiyorum. az once nazar duasini bilmedigim icin internetten acip okudum. hem kendim hem de bi arkadasim icin. bu etkili olur mu? yoksa baska birinin mi okumasi gerekir?

Geri