gebe
  1. gokba

gokba Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

imdat saçlarım dolaşıyor

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında gokba tarafından paylaşıldı.

dolaşan saçlar saçlarım dolaşıyor saç dolaşması dolaşmış saç nasıl açılır dolaşan saçlar nasıl açılır merhaba benim sçalarım popomun biraz üzerinde. daha biraz önce arap saçı deyiminin nasıl bişey olduğunu öğrendim hemde kendi saçlarım üzerine.saçlarımı her duştan sonra tararım.saçlarım algalı olduğu için hergün tarayamıyorum. neyse saçlarım dolaşmış ve kesinlikle açılmadı annemle kan ter içinde kaldık. 2 haftadır öyleymiş o saç. annem görümüş ama bana söylememiş. mecburen kestik. hemde 30 cm uzunluğında 7 cm kalınlığında. başına oturup bide ölçtüm. bi yas tutmadığım kaldı. nese çok konuştum =)
    bi çöüzümünüz varmı saçların dolaşmaması için?
    benim hep aynı yeri dolaşıyo bide.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Keşke saçınızı kesmeseydiniz... Dolaşan saçları açmak için piyasada 15 tl civarına satılan spreyler var birtanesi de bu linkte BURADAN

3. gokba

gokba Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiç bilmiyordumki... bugün kuaför fön çekti saçıma ilk gördüğüne şaşırdı klı naptın sen diye :S puff

4. liebe antalya

liebe antalya Forum Okuru

acil durum

saçlarımı bu zamana kadar hep kaliteli şamruanlar kullandım hep bakım yaptım .. genelde sarı sacı sevmedim için hep siyahtı şaçlarım ama bı süre sonra boyadan sıkılıp dogal halıne bıraktım dogal rengı ise sarımsı acık kumral ama son 3 aydır cok feci dolaşıo hergün tarasam gergün diplerde yumak yumak dolaşmalarla karşılaşıorum acaba ne yapmalıyım kestirmek istemıorumm başka bi çözümü varsa lütfen yardımcı olurmusunuzz teşekkürler

5. Ayselli

Ayselli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende de aynı sorun vardı, Evinal veya Cosmedic laboratory nin Saç Bakım ürünlerinden saçınıza uygun olanını seçebilirsiniz,dermokozmetik ürünlerdir,Saç maskesi,Saç losyonu ve Saç serumu da bulunmaktadır.

6. kediliDeli

kediliDeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    ben saçımı at kuyruğu yapıp kalan kısmını örüyorum. örülü olunca derli toplu kalıyo ilk taranmış hali gibi. yıkamadan öncede kuru saçımı tarıyorum öyle yıkıyorum yoksa baş edemiyorum zaten az benim saçım ama az hali bile çok birbirine dolanıyo. bide saçımı yıkarken şampuandan sonra saç kremi sürüp biraz bekletirsem yumuşacık oluyo ne kadar dolanırsa dolansın hemen açılıyo gür olmayan saçın nimetleri sanırım :)

7. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bende de var o sorun sadmin diyenliği bende gidip bir koşu kuaföre sordum oda sprey önerdi hemen gittim aldım ....işe yarıyor bence denemini tavsiye denerim

8. hlkbtl

hlkbtl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de EVİNAL in şampuanını ve losyonunu dendim çok iyi geldi bana da.kıvırcık saçlarım bile çok rahat taranıyor.dökülmelerim de azaldı.tavsiye edierim fiyatı da aldığım sonuca göre çok uygun.eczanelerde satılıyor.deneyin mutlaka.

9. pinoşçavdoş61

pinoşçavdoş61 Forum Okuru

3 aydır cok feci dolaşıo hergün tarasam gergün diplerde yumak yumak dolaşmalarla karşılaşıorum acaba ne yapmalıyım kestirmek istemıorumm başka bi çözümü varsa lütfen yardımcı olurmusunuzz
    lütfen hergün saçımda yumak yumak saç yoluyorum bana bir tavsiyede bulunun yoksa sinirden saçlarımı yolacağım...:(:eek::oops::18::grev:

10. Melekguzeli

Melekguzeli Forum Okuru

imdat saçlarım dolaşıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kahramanlar aramızda dolaşıyor:)

kahramanlar aramızda dolaşıyor:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. iMdat Yardim :(

iMdat Yardim :(

hangi Melek bana yardim edicek :grev: Profil resmi üye resmi bisey degistiremiyorumm :S ben baska bisey yüklüyorum o baska birsey yüklüyorr neden acaba :S
  3. imdat

imdat

ben bir başak burcuyum 2 burç arasında kaldım ve hangisini seçecegime karar veremedim biri balık diğeri oğlak burcu hangisini seçmeliyim? nolur yardım edin...
  4. İzel İmdat Şarkı Sözü

İzel İmdat Şarkı Sözü

İzel İmdat Şarkı Sözü Selam arkadaşlar sizden bir ricam olacak acaba bu sayfaya İzel İmdat Şarkı Sözlerini yazar mısınız
  5. İzel İmdat Şarkısının Sözleri

İzel İmdat Şarkısının Sözleri

İzel İmdat şarkısının sözleri İzel İmdat sözleri Sevilen pop şarkıcısı İzel'in seslendirdiği İmdat şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) bir yabancı çaldı bugün kapımı kimsin nesin dedim aldım misafir odasına dedi hiçmi tanımazsın kokla azıcık yanaş usuluma durgun soluk bir suratla izledi beni yılların hüznü birikmiş ikimizin özleminde yudumlarken fincanından kahveyi seni...

Sayfayı Paylaş