gebe
  1. love is love

love is love Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

implantasyon kanamamı bu ? anlamadım yardım lütfen

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında love is love tarafından paylaşıldı.

implantasyon belirtileri implantasyon kanaması yaşayanlar çamur gibi adet kanaması öncelikle merhaba tüm melekler 23 yasındayım ve evliyim bundan 1 hafta önce adet oldum fakat adet kanamam çamur gibi ve kahverengi oldu 4 gün sürdü ki ben 7-8 gün adet görürüm normalde ve dün kasıklarımda ağrı oldu lavaboya gittim ve yine kan gelmişti acaba bu implantasyon kanama olabilir mi daha önce böyle şeyler yaşayan varsa lütfen paylaşsın benimle şimdiden tesekkürler...:d040:

2. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    bi doktora görünmende fayda war derim ben...

implantasyon kanamamı bu ? anlamadım yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kanamalar dıstan kanamalar ilk yardım

kanamalar dıstan kanamalar ilk yardım

ilk yardım kanamalar kanamalar ve ilk yardım kanamalarda video kanamalarda resimli anlatım Kanın damardan vücut dışına çıkmasına dış kanama denir. Dış kanama genellikle yaralanmalar sonucu olur ve atardamar, toplardamar, kılcal damar kanamaları şeklinde görülür. Dış Kanamaları Durdurucu Yöntemler a. Parmakla Basınç Yapma Yara ufak ve kanama az ise; Yara üzerine temiz bir bez ya da pansumanla...
  2. bu renge bayıldımm.... melekler yardım lütfen.....

bu renge bayıldımm.... melekler yardım lütfen.....

ruj mu parlatıcı mı anlamadım :S ama bu renge bayıldım:ar4fd: bu rengi arıyorum yardmınıza ihtiyacım var bana bi öneriniz var mı acaba belki aranızda kullananlar vardır bu rengi....
  3. Nedir Bu hastalık Lütfen Yardım

Nedir Bu hastalık Lütfen Yardım

Ben Eşimle İlişkiye girdikten sonra Hem Vajinamdan Hemde Makatta Sarı Renkte Akıntı Gelmeye Başladı Ne Olabilir Bu Lütfen Yardım??
  4. bu testten birşey anlamadım bakarmısınız lütfen ?

bu testten birşey anlamadım bakarmısınız lütfen ?

gebelik testi yaptım yaklaşık 1 saattır bu şekilde acaba testmi bozuk ?
  5. Ertesi gün hapı kullandım kanamam durmuyor yardım lütfen

Ertesi gün hapı kullandım kanamam durmuyor yardım lütfen

ella ertesi gün hapını iki defa kullandım adetime yakındı normal adet oldum fakat ayın yedisinde adet olacağıma öncesi 27 sinde 10 gün önce oldum ve 10 gündür kanamam durmuyor lütfen cevap yazarmısınız

Sayfayı Paylaş