İMZA ve AVATAR İSTEKLERİ BURAYA!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:laugh::laugh: kız vallah ben de görmemiş gibi...tamam cnm bulurum...

kara_melek.jpg

bu çok hoşuma gitti meçhul ya..ruh halime şimdi bu uyuyor...belki sonra değiştiririm..bu da büyük ama küçültebilirsin herhalde..sağol uzum...

meçhul canım ben geldim başının belası olarakdan....canım nazar deymesın çok mutluyum...içimdeki karanlığı aşdım...şimdi senden ricam bana benim mutluluğuma yakışan bişeyler yaparmısın.imza avatar yani...canım sabırsılıkla bekliyorum...:D

Bunu avatar olarak...inci yazsın canım...ismim bır az haraketlı ola bılırmı resmın üzerınde geze bilirmi
61153560up5zm4-3710.png

bunuda imzam olarak koya bılırmıyız
2wz4lo81bg31tl4-7963.jpg
bu imzanın yanına inci tanem yazarsın canım:D

mrb ben imzamı yaptım ama yorum yaptığım zaman eklenmıyor ve yazı rengim değişmiyor ne yapmam gerekır yenı üyeyim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. bu arada süper bir site gezinmekten acayip keyif alıyorum ellerinize sağlık tşk.

ben şimdi yeniyim diye bana yokmu ama misafirim ozaman lütfen böyle ışıl ışıl göz alıcı bişey olsun hareketli biliyorum beni kırmazsınız lütfen ama

EmMa_RoBeRtS

ben yeni katıldım ve imza yapamıyorum ama sen yaparsın değil mi? emma roberts ın resminin üzerine parlayan yazılarla 'yok böyle bi güzellik' yazarsan çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri