gebe
  1. panikli

panikli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İnci Ayakkabı Yarışması ve İndirim

Konu, 'Şehirlere Göre İndirim Haberleri' kısmında panikli tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba, İnci ayakkabı markasını sanıyorum ki hepimiz biliyoruz. Facebook üzerinden başlattıkları bir yarışma var. Adı İnci IN. Facebook'ta İnci sayfasını beğendikten sonra uygulamaya giriş yapabiliyorsunuz. Fakat bu yarışmada önemli olan şey İnci mağazasına gidip herhangi bir ayakkabıyı deneyip onunla fotoğraf çekmek. İnstagram'da paylaştığınız fotoğrafa da #inciFNO etiketi ekliyorsunuz. Ardından yarışmaya katılmış oluyorsunuz. Ben katıldım ve yükseldim bile :)) ilk beşteyim kıh kıh. :) Bir de yarışmanın şu güzelliği var, birden fazla ayakkabıya oy verebiliyorsunuz. Oy veren her 50. kişi de indirim çeki kazanıyor.

Toplamda 15 ayakkabı hediye edilecek. Bence kaçırmayın. Dikkatttt !! :) :dans::dans:

İnci Ayakkabı Yarışması ve İndirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnci ayakkabı

İnci ayakkabı

inci ayakkabı adana online ayakkabı satın al online al adana inci fatih incideri.com
  2. 2008 İnci Ayakkabı Modelleri

2008 İnci Ayakkabı Modelleri

inci abiye ayakkabı inci ayakkabı abiye modelleri 2009 modelleri
  3. inci 2011 platformlu ayakkabı şıklığı

inci 2011 platformlu ayakkabı şıklığı

inci ayakkabı platformlu ayakkabılar inci platformlu ayakkabı 2011 ayakkabılar 2011 platformlu ayakkabılar,en güzel ayakkabılar,2011 platformlu ayakkabılar,platformlu ayakkabı şıklığı,güzel ayakkabı modelleri. inci 2011 platformlu ayakkabıları tezgahlarda yerini aldı. 2011 de yine çok zarif çok şık ayakkabılar sizlerin beğenisine sunuldu meleklerim.
  4. İnci Bayan Ayakkabı Modelleri

İnci Bayan Ayakkabı Modelleri

inci ayakkabı inci bayan ayakkabı İnci bayan ayakkabıları bu sezonda adından bahsettirecek gibi..Birbirinden güzel ayakkabılarla günlük hayatınıza şıklık kazandırın..
  5. En Güzel Ayakkabı Yarışması

En Güzel Ayakkabı Yarışması

Melekler yeni yarışmamızda ayakkabılarımızı yarıştıracağız...Babet, spor ayakkabı, sandalet ayırımı yapmadan ayakkabılarınızın resmini bana pm yolu ile yollayacaksınız...Birinciyi anket ile belirleyeceğiz... Yarışma başlama tarihi:01.07.2011 Yarışma bitiş tarihi:15.07.2011 Yarışmanın birincisine 5.000 rep Yarışmanın ikincisine 3.000 rep Yarışmanın üçüncüsüne 1.000 rep Yarışmaya katılan...

Sayfayı Paylaş