gebe
  1. no man no cry

no man no cry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ingilizce roman

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında no man no cry tarafından paylaşıldı.

ingilizce romanlar ingilizce roman tanıtımı roman e önerileri ingilizce roman önerebilecek olan var mı? şimdiden teşekkürler.

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ingilizce roman
    Önerebilecek var ama hangi türde istediğin de önemli, bir de seviyen tabii... Intermediate, Advanced, Native Speaker (unabridged original), hangi seviyede istersin?

3. no man no cry

no man no cry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ingilizce roman

30 sayfalık hikaye şeklindekileri okuyabiliyorum.elbette bilmediğim kelimeler çıkıyor.gramer konusunda sıkıntım az.kelime kalıpları yönünde sıkıntım var. seviyem budur.mümkünse öneriniz 200-300 arası sayfalık romanlar olsun.çok çok iyi değilim.sadece ingilizcemi geliştirmek istiyorum.saolun.

ingilizce roman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ingilizce :)

ingilizce :)

İngİlİzce ÖĞrendİkten Sonra Yazilan Mektup Hello!can Frİendİm.my Abuzittin.. How Are You Frİendİm. Çoluk Çhİldren How. Best’tİr İnŞallah. My'a Questİon Sorarsan Best'İm Allah'a ŞÜkÜr. World İŞte Yuvarlanip Goİng'İm. My Mother What Yaping. Keyfİ Beatİuful'dur İnŞallah. Epeydİr My Mother'le No Speakİng. EĞer My Mother'İ See Çok Selam Song. La Frİendİm My Father What Yaping. Gİne...
  2. ingilizce nickler!!!

ingilizce nickler!!!

I'm just a girl with a crush on you (ben sadece sana aptalca bir aşkla bağlı bir kızım) Love me,cause inside I'm slowly dying call me, don't you know that my heart is crying? (Sev beni,çünkü içten içe yavaşça ölüyorum Seslen bana,kalbimin ağladığını bilmiyor musun?) Look into my eyes, you will find sadness and loneliness Just look inside my soul, i'm feeling so empty, empty... (Gözlerime...
  3. ingilizce

ingilizce

bi yere tikliyorum ingilizce yaziyo ama ben bilmiyom...maalesef...turkce olmazmi???
  4. Romanın Kuruluşu

Romanın Kuruluşu

Aeneas soyundan gelen Rhea Silvia (Ilia) ile Mars'ın iki ikiz çocuğu doğar. Amcaları kral Amulius çocukların ileride kendi tahtına göz koyabileceğini düşünmektedir. Bu nedenle Rhea Silvia'yı öldürür. Bebekleri ise boş bir tekneye bindirerek taşmak üzere olan Tiber nehrine bırakır. Nehrin taşması ile tekne karaya vurur ve parçalanır. Dişi bir kurt bebekleri bulur. Ve onları sütü ile beslemeye...
  5. Roman yaziyoruz :)(:

Roman yaziyoruz :)(:

Sevgili Melekler, yeni oyunumuzda tüm Melekler Mekani sakinleri olarak hep beraber bir Roman yazacagiz. Herkes bir önceki üyenin cümlesinin devamini getirecek. DIKKAT cümleler birbirine uygun olsun lütfen...ben basliyorum...

Sayfayı Paylaş