İngilizlerin Ünlü Peynirinden Parfüm Yapıldı...

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
İngilizlerin Ünlü Peynirinden Parfüm Yapıldı...
Parfüm
Peynir Parfümü

Gün geçtikçe neler duyuyoruz neler....İşte sonunda peynirin de parfümü çıktı:D:D Acaba nasıl bir kokusu var merak ettim şimdi.... İngilizlerin ünlü peynirinden yapılmış bu parfümde...Bakalım detayda neler var ....Ama ben kokusunu çok merak ediyorum doğrusu....:D:D..Bu arada en güzel koku kadının doğal kokusuymuş konuya bakmak isterseniz...

stilton_peynir-29d.jpg

Ünlü peynirin parfümü çıktı!

Keçi sütünden yapılan ve gurmelerin büyük beğenisini kazanan markası tescilli Stilton mavi peyniri parfümünün topraksı ve meyve aromalı bir kokusu olduğu ve günün her saati kullanmaya uygun olduğu belirtildi.

İngilizlerin ünlü Stilton mavi peynirinin parfümü piyasaya çıktı.

Stilton Peynir Üreticileri Birliği tarafından piyasaya çıkarılan ve tanıtımını ünlü İngiliz VJ ve spikeri Cat Deeley´nin yapacağı parfüm, 'civan perçemi, melekotu, adaçayı ve kediotu' çiçeklerinin dearalarında bulunduğu doğal bir esans senfonisi olarak lanse edildi.

Rokfor'un rakibi
Stilton peynir üreticileri, 'Eau de Stilton' adlı parfümü, ürünlerinin daha çok kişiye ulaşması amacıyla piyasaya çıkardıklarını belirttiler. Özellikle kırmızı şarapla birlikte tavsiye edilen Stilton mavi peyniri, Fransız rokfor peynirinden kullanılan süt cinsi nedeniyle ayrılır. Orta koyulukta sarı bir rengi bulunan ve keçi sütünden imal edilen Stilton peyniri, rokfora göre daha küflü ve daha ağır kokulu.

İngiltere´de sadece 6 üretici firma yüzyıllardır kullanılan formülüylü üretim hakkına sahip bulunuyor.

hahaha bende sanırım ama merak ediyorum kokusunu:D:D ekşi kokarmış saırım öle diyiler:D:D

Geri