gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İnsanlar neden horlar?

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

insanlar neden horlar insan neden horlar [​IMG]

Horultu
    Ağzımızın arka kısmında sarkık duran yumuşak bir et parçası vardır. Kişi sırtüstü ve ağzı açık bir biçimde uyuyorsa, derin nefes aldığında bu et parçası öne arkaya doğru hareket eder. Horultunun nedeni budur. Horlama genellikle horlayan kişinin ağzının kapatılmasıyla ve yan dönmesinin sağlanmasıyla engellenebilir.

İnsanlar neden horlar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hortum

hortum

Kişi rüyasında bir hortumdan su fışkırdığını görürse hayırlı bir gelir sahibi olur.Rüyada su hortumu görmek kazanca yorumla-nir. Rüyasinda içinden su geçen bir hortum görmek, isinde ka-zançli olacagina veya eline beklemedigi bir yerden mal veya para geçecegine veya bir mirasa konacagina delalet eder. Yangin hortu-mu görmek, kiskançliga isarettir, içinden su geçmeyen kuru bir hortumu sarili bir...
  2. İnsan neden hayat yoldaşı olan eşini hor görür?

İnsan neden hayat yoldaşı olan eşini hor görür?

Yıllardır dört çocukla birlikte evlilik yükünü taşımaktan yorulmuş, omuzları çökmüştü. Eşinin her akşam, çocuklarının yanında onur kırıcı, küçük... 2008-08-18 Yıllardır dört çocukla birlikte evlilik yükünü taşımaktan yorulmuş, omuzları çökmüştü. Eşinin her akşam, çocuklarının yanında onur kırıcı, küçük düşürücü sözleri onu bitirmişti. Kendisi "a" dese eşi mutlaka "b"...
  3. İnsan Nelere Alışıyor Sevgili!

İnsan Nelere Alışıyor Sevgili!

Anlatmak istiyorum. İçimdekileri seninle paylaşmak, kalbimden geçenleri tek tek açıklamak, benim ne halde olduğumu sana anlatmak istiyorum. Yoksunluğundan geriye kalanları, sen de bilmelisin. İnsan ne çabuk alışıyor değil mi? Güzel olana çok hızlı, kötü şartlara biraz daha zamanla ama yine de alışıyor. Alışkanlık! İşin püf noktası bu! Ailesi tarafından çok sevilen, el üstünde tutulan bir...
  4. ALDATILAN insan ne yapmalı ?

ALDATILAN insan ne yapmalı ?

aldatılan koca ne yapmalı aldatan kocaya ne yapmalı Aldatılmak başa çıkılamayacak bir durum değildir. Evet zor bir durumdur acı verir; ama buna ders almak gözüyle bakıp burada yazanları uygularsanız atlatmak çok kolay! Partnerinizin sizi aldattığını mı öğrendiniz? Önce sakinleşin. Unutmayın bu dünyanın sonu değil tam tersine ‘ders alınmış’ yeni bir hayatın başlangıcı… Burada yazanları...
  5. İnsan Neden İbadet Eder ?

İnsan Neden İbadet Eder ?

Bu konu; insan neden ibadet eder hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dünya üzerinde ki insanlar çeşitli dinlere inanır ve dinlerinin buyruklarına göre ibadet ederler. Biz müslümanlar da İslamiyetin gerektirdiği şekilde elimizden geldiğince ibadet etmeye çalışırız. Peki hiç düşündünüz mü insanlar neden ibadet ederler ? İbadet, öncelikle Allah emrettiği için edilir. Bu...

Sayfayı Paylaş