gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Insanlardan Saygi Görmek Icin Dua

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

saygi ve sevgi dualari, muhabbet duasi

Sevgili Meleklerim, hepimizin hayati inis ve cikisli.. nede olsa haytimiz bir sinav, ama bu sinavi kolaylastirmak bizim elimizde....
    Nasilmi? Allaha c.c. yakararak, Allah´a dua ederek, Allah´dan dileyerek, Allah´dan isteyerek...
    Cogumuz esimizden, sevdiklerimizden bekledigimiz saygiyi sevgiyi göremiyor... Buda bazilarimiza Hayati cehenneme cevire biliyor...
    Asadaki dua´yi cok okumak insanlardan sevgi ve saygi görmeye yetecek, birde istedikleri her seyi Allah kendilerine ihsan eder.

" Ya Celilü´l-Mütekebbiru Ala Külli şey´in Ve´l-Adlü Emruhü Ve´s-Sıdku Va´düh "

Bu duayi " Dua ile Gelen Sifa" Kitabindan aldim.

Son düzenleme: 1 Aralık 2012
    deniz-07 bunu beğendi.
  2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    smiley ALLAH senden razı olsun kardeşim bile bu bilgiyi paylaştığın için...........

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    amin cümlemizden Allah razi olsun

Insanlardan Saygi Görmek Icin Dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kur'an Okuyana Saygi

Kur'an Okuyana Saygi

KUR'AN OKUYANA SAYGI Sakarya Harbi 22 gün 22 gece devam etmiş, tam deyimle kan gövdeyi götürmüştü. Bu nedenle tarih kitapları Sakarya Harbi'ni en kanlı muharebelerden biri olarak yazmıştır.Bu muharebe içinde mermilerin üzerimizden geçtiği günlerden bir gün, Atatürk beni çadırlarına emrettiler. Çadıra koştum, Atatürk ayakta ve masada açılmış harita başında çok gergin ve sinirli idi. Çadıra...
  2. Umursanan Insanlara

Umursanan Insanlara

UMURSANAN INSANLARA Umursadigim insanlara... Michael herkesin imrendigi biriydi. Her zaman neseliydi ve çevresine hep olumlu seyler söylerdi. Birisi ona nasil oldugunu sordugunda: 'Daha iyi olamazdim' diye yanitlardi. Dogal bir motivatördü. Eger çalisanlardan birisi isyerinde kötü bir gün geçirmisse, Michael, ona, durumun olumlu taraflarina bakmasini söylerdi. Michael'in bu tarzi beni çok...
  3. güzel rüya görmek için okunacak dua

güzel rüya görmek için okunacak dua

güzel rüya görmek için dua güzel rüya görmek için okunacak dua okunan kötü görmemek okunacak ruya gormek icin okunan güzel rüya görmek için okunacak dua “Allahümme inni es'elüke ru'yen salihaten sadıkaten gayra kazibetin nafietin gayra dârrin” :dilektut: "Allah'ım! Senden doğru, iyi ve yalan olmayan, faydalı olup zararı olmayanı göstermeni diliyorum." AlInTI Ben arada bir...
  4. Etrafindaki Fenalik Yapan Insanlardan Korunmak Icin Zikir

Etrafindaki Fenalik Yapan Insanlardan Korunmak Icin Zikir

Bazen biz kimseye birsey yapmasakda bazi fitne fesat insanlar, bizi rahat birakmazlar sürekli bizlerle ugrasirlar, iste onlardan kurtulmak icin asadaki zikiri sizlere tavsiye ediyorum meleklerim Hergün günes dogmadan, günes battiktan sonra 20 defa Ya Hasiybü Esmasini okuyani etrafindaki fenalik yapacak kisilerden korunur. Arif Pamuk dualar ve sureler kitabindan alintidir
  5. Rüyada istediğimizi görebilirmiyiz?

Rüyada istediğimizi görebilirmiyiz?

Rüyada istediğin kişiyi görmek istersen, bu kişi kim olursa olsun görebilirsin.Rüyada istediği yeri görmek için ne yapılır. İstediğinizi rüyanızda görebilirsiniz, önemli olan niyet, niyet ne ise akıbette de odur. İyi niyet iyi akıbet inşallah, Rüyada istediğiniz her şeyi görmek için ne yapmalıyız? Evet yanlış duymadınız bu mümkün tabi ki yapmanız gereken öncelikle inanmak, istediğiniz her ne...

Sayfayı Paylaş