gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

İntizar-dilsiz yüreğim

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

özgür birak sözlerimi dilsiz yüreğim ne iyidir ne kötüdür bende diyeyim
    dogrular incitir diyorsun ama
    icime atarsam nasil güleyim

nerelerde ölmüsüm ben
    nerelerde gömülmüsüm
    kac askla sinadiysam bu kalbi
    birtek seni sevmisim

nerelerde ölmüsüm ben
    nerelerde gömülmüsüm
    kac askla sinadiysam bu kalbi
    yenmisim yenilmisim

bir degil bin defa canim alirsin
    askim yoluna cikar yakalanirsin

sanmaki sensiz yüzüm güldü yar
    ellerim kalbinde dogrulamazsin

İntizar-dilsiz yüreğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dilsiz

Dilsiz

Dilsiz olduğunu görmek salih kişiler hakkında kötü söz söylemeye, fıska ve cehalete, Dilsiklik şahitliğinin kabul görmemesine, Dilsilik, kendini bilen insanlar için hakkı söyleyip batıl olan şeylerden ırak durmaya, kurtuluş ve zafere delalet eder.Rüyada dilsiz olduğunu görmek, şanssızlığın ve uğursuzluğun işaretidir.Rüyada kendinizi dilsiz olarak görmeniz, sözleri-nizi ve düsüncelerinizi...
  2. sağır, dilsiz...

sağır, dilsiz...

Mafya babası korumaya aldığı müesseselerden haraçları toplamak için yeni bir tetikçi buldu. Seçtigi adam sağır ve dilsizdi. Baba, yeni tetikçinin polisin eline geçerse, fazla bir şey anlatmasının mümkün olamayacağını düşünüyordu böylece... Baba, bir gün ödemelerin geciktiğini fark etti ve tetikçiye adamlarını gönderdi. Adamların sağır dilsizle anlaşmaları mümkün olmadı tabii. Bunun üzerine...
  3. İntizar-gülüm

İntizar-gülüm

intizar seninim gülüm Günes Dogmadi Bugün Yattigin Yere Toprak Örttü Üstünü Üsüme Gülüm Nefesim Nefesinle Sözlendi Coktan Hergün Yanindayim, Özleme Gülüm Anladim Dönmezsin Geri Bu Defa Isyan Mi Edeyim, Söyle Allah'a Kalbimi Ebedi Kapattim Aska Yalnizca Seninim, Seninim Gülüm Tenime Harami Degdirmem Inan Basini Ellere Egdirmem Gülüm Gittigin Yerlerde Sen Rahat Uyu Yalnızca Seninim, Seninim Gülüm
  4. İntizar-gitme

İntizar-gitme

intizar güneş her yerden doğar intizar gitme diyorum sana güneş heryerden doğar gitme gülüm Yüzüme karşı söyle herşeyi Gideceksen eger haberim olsun İçine atma niyetlerini Ayrılıgın bari onurlu olsun Günes her yerden dogar Görmesını bılmedın yaaar Ben canımı verirdim sana Sevmesini bilmedin yaaar Yinede Gitme diyorum sana gitme Gitme diyorum sana Bogazıma kadar battım askına Beni...
  5. Kör, Sagir, Dilsiz

Kör, Sagir, Dilsiz

kör sağır dilsiz sorusunun cevabı rüyada sağır dilsiz görmek 1 kör 1 cevabı Yeni bir zeka sorusuna ne dersiniz Melekler?? Bir sagir bir kör birde dilsiz var. Bunlar ormanda giderken sagir ölür. Bu sagirin öldügünü dilsiz köre nasil analtiyor?? Hadi bakalim cevaplari alalim....

Sayfayı Paylaş