gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

İntizar-nazar boncuğum

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Yanağına güL düşmüş, bahar yüzlü tomurcuğum Sabrın aklımı zorluyor, sev hadi nazar boncuğum Seni gördüğüm gece ay tutulur, dil yutulur
    Bütün dertler unutulur!
    Bırak kalbim alev alsın, Bırak derdin beni sarsın
    Harca beni her halinle
    Aşkın canımı alsın.

Yerin yanın bende olsun, aşkına kurban olduğum
    Allah'ım seni korusun, ömrümde son bulduğum

Seni gördüğüm gece ay tutulur, dil yutulur
    Bütün dertler unutulur!
    Bırak kalbim alev alsın, Bırak derdin beni sarsın
    Harca beni her halinle
    Aşkın canımı alsın.

İntizar-nazar boncuğum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazar Boncuğu

Nazar Boncuğu

nazarboncuğu G] Bugün gerçek göz boncukları sadece Türkiye'de, İzmir'e bağlı Görece ve Kurudere köylerinde, bu işe gönül vermiş son bir kaç usta tarafından yapılmaktadır. Bu ustalar, evrensel bir inancın sihirli nesnelerini şaşırtıcı bir cam işleme tekniğiyle üretmektedirler Bu sanat, binlerce yıllık süreç içinde, çok az değişime uğramıştır. 3000 yıllık Antik Akdeniz Cam Sanatı tüm...
  2. Nazar ve Nazar Boncuğu

Nazar ve Nazar Boncuğu

nazar taşı nazar boncuğu resmi büyük rüyada göz boncuğu görmek Hastalıkların maddi olduğu kadar manevi sebepleri de vardır. Allah Rasulu "Nazar haktır" buyuruyor. Yani bazı insanların bakışlarının maddi ve manevi yapıları üzerinde olumsuz etki yapması bir gerçektir. Bundan Allah'a sığınmalıdır. Yine Allah Rasulu: "Eğer kaderi geride bırakabilecek bir şey varsa o da gözdür"...
  3. Nazar boncuk bileklikleri

Nazar boncuk bileklikleri

boncuk bileklikler nazar boncuk nazar boncuklu bileklik bileklik boncuğu Melişlerim nazar boncuklu bilekliklere bayılırım çok hoş duruyo bilekte :Dişte size birbirinden hoş nazar boncuklu bileklikler..:D

Sayfayı Paylaş