gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

iris ne tanrıçasıdır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar bişey merak ettim acaba iris ne tanrıçasıdır bilginiz varmı?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

iris ne tanrıçasıdır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iris iltihabı ve iritis

iris iltihabı ve iritis

Sıklıkla genç erişkinlerde görülür ve vakaların çoğunda neden frengidir. Kornea yaraları, şeker hasta1ığı, romatizma, diş apseleri ve burun iltihapları da iritis nedenleri olabilir. Belirtileri: Gözde şiddetli ağrı duyulur. Göz aşırı sulanır ve kızarır. Hasta, parlak ışığa bakamaz. Korneanın rengi bulanıklaşır ve gözbebeğinin ışığa karşı refleksleri düzensizleşir. Seyri: Gözbebeğinin...
  2. İris tanımalı fare

İris tanımalı fare

Göz ile kullanıcıyı tanıma teknolojisi uzun zamandır var. Özellikle bilim kurgu filmlerinde izlesek de, bir çok büyük teknoloji kuruluşunda kullanıldığını biliyoruz. Özellikle çok fazla güvenlik gerektiren yerlerde. Bu teknoloji bilgisayar faresi ile hayatımıza giriyor.
  3. Kızınız tüketim dininin tanrıçasımı?

Kızınız tüketim dininin tanrıçasımı?

Kızınız tüketim dininin tanrıçası mı? Elinde parası olup da küçük kızına bir Barbi bebek almayan aile yok gibi diyen Doktor Erdal Atabek, Barbi bebek ile kızlarımıza nasıl bir rol modeli çizildiğine dikkat çekti... Barbi Bebek’, Mattel ailesinin küçük kızları Barbara’dan esinlendiği bir ‘model bebek’. Elinde parası olup da küçük kızına bir Barbi bebek almayan aile yok gibi. Küçük kız...
  4. İris İris Çiçeğinin bakımı

İris İris Çiçeğinin bakımı

15 santimetreye kadar boylanır. Farklı görünümlü, güzel çiçekleri erken baharda açar. Kendi kendine çoğalan bir bitkidir. İris yaprak dökmez, bazıları sararıp dökülsede yerlerine yenileri gelir. Kök sap ve yumruların, sonbaharda birbirlerinden ayrılmalarıyla çoğalır. Geçirgen, hafif kumlu ve kireçli toprak sever. Yumrulu olanlar soğuğa daha dayanıklıdır. Yetiştirirken güneşli ya da yarı...
  5. İris ne demek

İris ne demek

iris ne tanrıçası iris ne demektir Az önce yine bir misafirimiz sormuş; iris ne tanrıçası diye. Biz de iris nedir diye bir araştırma yaptık ve misafirimiz gibi merak eden tüm melek'lerimiz için bu yazımızda iris neymiş konu alıyoruz Melek'ler. İris: Gözün renkli Tabakasına verilen isimdir. Peki iris Tanrıçası ne tanrısıdır; Iris, Mitoloji: İris’in sembolü gökkuşağıdır. Thaumas ile...

Sayfayı Paylaş