gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ırmak atuk kimdir biyografisi var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar ırmak atuk kimdir = hayatı ve biyografisini istiyorum varsa sevinirim.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Irmak Atuk (d. 1985, İzmir, Türkiye), Türk dizi oyuncusu ve model. İzmir doğumlu olan Irmak Atuk, 2002 yılında yapılan Best Model of Turkey (Türkiye'nin en iyi modeli) yarışmasında birinci olmuş; ardından aynı yıl katıldığı Best Model of the World (Dünyanın en iyi modeli) yarışmasında da ikinci olmuştur.
    Daha sonra oyunculuk kariyerine başlayan Atuk, 2003 yılından başlayarak Gurbet Kadını, Lise Defteri, Ölümüne Sevdalar ve Doktorlar dizilerinde oynamıştır.[1] Irmak Atuk oyunculuğun yanı sıra, modellik yaşamını da sürdürmektedir.

ırmak atuk kimdir biyografisi var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Necip Fazıl Kısakürek Kimdir  biyografisi var mı

Necip Fazıl Kısakürek Kimdir biyografisi var mı

Necip Fazıl Kısakürek Kimdir bana mümkünse sakarya türküsünün yazarı olan Necip Fazıl Kısakürek biyografisini sunar mısınız?
  2. Ferda Çekem Kimdir biyografisi var mı?

Ferda Çekem Kimdir biyografisi var mı?

Ferda Çekem Kimdir Sunucu Mesut Yar'ın sevgilisi Ferda Çekem hakkında sizden bilgi rica ediyorum nedir ne iş yapar ?
  3. Sait Faik Abasıyanık Kimdir biyografisi var mı

Sait Faik Abasıyanık Kimdir biyografisi var mı

Merhaba arkadaşlar sizden Sait Faik Abasıyanık Kimdir diye bilgiler istiyorum bana mümkünse Sait Faik Abasıyanık biyografisini sunar mısınız?
  4. Anna Ortiz Kimdir biyografisi var mı

Anna Ortiz Kimdir biyografisi var mı

Anna Ortiz Kimdir aranızda bilen var ise bana Anna Ortiz Kimdir yazsın Anna Ortiz biyografi bilgileri için şimdiden sizlere çok teşekkür ediyorum.
  5. Survivor Irmak Atuk Kimdir ?

Survivor Irmak Atuk Kimdir ?

ırmak atuk kimdir,survivor ırmak atuk kimdir,survivor 2015 ırmak atuk kimdir,ırmak atuk nereli Irmak Atuk (d. 24 Kasım 1985, İzmir), Türk oyuncu, sunucu ve model. İzmir doğumlu olan Irmak Atuk, 2002 yılında yapılan Best Model of Turkey (Türkiye'nin en iyi modeli) yarışmasında birinci olmuş; ardından aynı yıl katıldığı Best Model of the World (Dünyanın en iyi modeli) yarışmasında da ikinci...

Sayfayı Paylaş