gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Isıtıcılı dağ giysisi

Konu, 'İlginç İcatlar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

dağ giysileri ısıtıcılı giysi ısıtıcılı giysiler kıyafet elbise [​IMG]
    3 seviyeli bir ısıtma sunan bu giysi sayesinde, soğuk artık problem değil. Pille çalışan bu kıyafetin fiyatı biraz tuzlu ama (600 Dolar) ileride soğuğu o kadar da dert etmeyeceğimize iyi bir işaret. Eğer 5 kat giyinirim demiyorsanız, iyi bir alternatif olduğu kesin.

Isıtıcılı dağ giysisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dağ çiçekleri

dağ çiçekleri

dağ çiçekleri dag cicekleri dağ çiçeklerinin isimleri çiçeği çiçekleri isimleri şimdi bu çiçeklere bakerken hayalinizde oralarda olduğunuzu sanın ve kuş seslerini duymaya çalışın temiz havayı içinize çekin
  2. dağ evleri

dağ evleri

dağ evleri modelleri dağ evi modelleri isviçre evleri en güzel isviçre
  3. Yavuz Bingöl - Dağlar Dağlar

Yavuz Bingöl - Dağlar Dağlar

ses verin sesime dağlar nota ses verin sesime dağlar notası notaları notaları yavuz bingöl Ses verin sesime dağlar Benim kuzum ordamıdır Hiç haberin alamadım Yoksa başı dardamıdır Hiç haberin alamadım Yoksa başı dardamıdır 2x Dağlar dağlar, uzun dağlar Yüreğimde sızın dağlar Kurdu kuşu sen sakladın Nerde benim kuzum dağlar Kurdu kuşu sen sakladın Nerde benim kuzum dağlar Ateş düştü yakar...
  4. İlk elektrik ısıtıcılı ütü

İlk elektrik ısıtıcılı ütü

ütünün ilk hali 1882’ de Henry Seely, elektrik ısıtıcılı ütüyü geliştirdi. İlk ütüler, içine kor halinde kömür konularak ısıtılırdı. Seely’ nin ütüsünün içinde ise elektrikli bir ısıtıcı bulunuyordu. Böylece ütü, zor kullanılan bir ev aleti olmaktan çıkmıştı.
  5. Dağ reimleri

Dağ reimleri

alıntı

Sayfayı Paylaş