Isparta Tarihi eser Resimleri

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.148
    Ödül Puanları:
    113
Isparta Tarihi eser Resimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İşte kaçırılan tarihi eserlerimiz

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Almanya'nın Bremen kentinde 2002 yılında ele geçirilen ve 6 yıllık uğraş sonucu Türkiye'ye getirilen 716 sikke ile değişik dönemlere ait 466 eseri tanıttı.Türkiye dışına çıkarılan eserlerin geri getirilmesi çalışmalarını çok önemsediğini söyleyen Günay, Türkiye'nin kendisini kültür değerleriyle tanıtmada çok yüksek potansiyele sahip olduğunu belirtti....
  2. Osmancık tarihi eserleri

osmancık tarihi osmancık nerenin ilçesi tarihi eserleri osmancığın yerleri burası osmancıgın trihi eser kalesi burada osmancıgın koyunbaba köprüsü buda yakın cekım osmancıgın pirinci meşhurdur pirinç tarlalarımız tarihi eser camimiz burada koyunbaba türbemiz meleklerim yaşadıgım memleketin tarihi eserlerini sizlerle paylaşmak istedim umarım hoşunuza gider. Buda videosu...
  3. Isparta Kültürel Eserleri Resimleri

ıspartanın tarihi eserleri ıspartanın kültürel zenginlikleri tarihi yerleri Şirin ilimiz Isparta'da tarihi bir yolculuga çıkmaya hazırmısınız? Heryerinden tarih fışkıran illerimizden biri olan Ispartının tarihi ve kultürel zenginlikleri
  4. Tarihi eserlerde ahşap boyama sanatı

Benim merak ettiğim bu eserler meydana getirilirken kullanılan boyaların kimyasal veya biolojik açılımı nedir. Çünkü bu boyama işlerinde ağaca zarar vermeyen boya ve boyama teknikleri kullanılmalı ki sanatın ölümsüzlüğü ortaya çıksın. Doğal olmayan malzemelerle yapılan sansal yapılarda doğal malzemlere zarar kaçınnılmaz olacaktı. Bu konuda merakımı gidermeme yardımcı olabilecek bilgiye sahip...
  5. Unesco tarihi eserlerimiz listesine aday gösterilen eserler

Kızlar merhaba Unesco tarihi eserlerimiz listesine aday gösterilen eserler hangileri

Sayfayı Paylaş