gebe
  1. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28

işsizim işsiz :)

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında bur_çak tarafından paylaşıldı.

kahve falımda eyfel kulesi,kız kulesi,kral tacı 3 tane, büyük harflerle ali,gemi,kaplumbağa,kocamaaaaan bir balık çıktı balığı biliyom kısmet demek hala karşılaşamadım ne aşkta ne parada onu pas geçtim de diğerleri ne demek ki acaba :)

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    fala inanma derim ben sana, cünkü fala inanan dinden cikiyor diye cok duydum, ve okudumda malesef nereden okudugumu söyleyemiycem... zevkindede olsa böyle sacmaliklar seni hüsrana ugratir canim...

3. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    başlıkta dedim ya işsizlikten hep bunlar ders çalışma desen yoktu uyku desen o da yoktu :D

4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    :D anliyorum seni canim.. ama ardindan insallah töbe edip kelime i sahadet getirmissindir :D:D

5. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    fala inanmak o kadar saçma geliyorki hele falcılara gidenlere ne demeli.gaybı rabbimizden başkası bilebilirmi ya.kuranda bile geçiyor ne kadar günah olduğu dinden çıkıldığı.rabbim şaşırtmasın kimseyi.

6. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    Ağzına sağlık goncacım aynı düşüncedeyim seninle.amin inşallah müslüman olarak veririz son nefesimizi.

7. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    bence falla çözülecek şeyler değil hayatımızda yaşadıklarımız

8. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    her şeyi çok ciddiye alıyosunuz :D

9. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.518
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşlar burçağı nerdeyse afaroz etmişsiniz:) Arkadaşımızı eleştirirken ayetleride keşke yazsaydınız...
    Maide 3:Ey iman edenler! İçki, kumar, dikili taşlar (putlar) ve fal okları şeytan işi birer pisliktir. Bunlardan kaçının ki, kurtuluşa eresiniz.Yıldız falı, kahve falı, el falı gibi her çeşit fal hurafedir. Hadis-i şeriflerde buyuruluyor ki:

(Falcının, büyücünün söylediklerine inanan, Kur'an-ı kerime inanmamış olur.)

(Fal baktıran, falcıya inanmasa bile, kırk gün namazı kabul olmaz.) Müslim

Elhamdülillah hepimiz müslümanız!Hepimizin hataları olur,hangimiz dört dörtlük bir müslüman gibi yaşıyoruzki?Günahların en büyüğü kul hakkına girmektir.Yaradan neyle gelirseniz gelin,kul hakkıyla karşıma gelmeyin der..Kimin imanlı kimin imansız olduğunu ancak Allah bilir.Ne günahlar işliyoruz şu hayatta sıra kahve falına gelene kadar ohoo..Burçak daha dikkatli ol şekerim :)

işsizim işsiz :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşsize 2500 TL maaş

İşsize 2500 TL maaş

hamilelikte işsizlik maaşı hamilelikte maaş ödemesi İşsiz kalma korkusu, özel sigorta şirketlerinin işsizlik sigortası ürünlerine talepte büyük artış yarattı. Bu sigorta ile, ayda 10 TL öderseniz 6 ay boyunca 320, ayda 31 TL öderseniz ise 1.000 TL özel işsizlik maaşı alma hakkına sahip oluyorsunuz. Garanti Emeklilik 2009’un ilk 2 ayında geçen yılın tamamını aşarak 140 bin kişiye işsizlik...
  2. 1000 gazeteci işsiz kaldı

1000 gazeteci işsiz kaldı

İngiltere'deki Daily Mail gazetecilik grubunun 1000 çalışanının işine son verildiği açıklandı. Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, Daily Mail grubunun giderek azalan reklam gelirlerinden etkilendiği ve bu kararı almak zorunda kaldığı bildirildi. İşten çıkarılanların büyük bölümünün, Daily Mail grubu altında bölgesel olarak faaliyet gösteren Northcliffe Media adlı şirketin çalışanları...
  3. İşsiz gençten Gül'e tepki

İşsiz gençten Gül'e tepki

"Bu insanlar sizi niye alkışlıyor, anlamıyorum" Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, taziye ziyareti için geldiği İzmir'de işsiz gencin tepkisiyle karşılaştı. Cumhurbaşkanı Gül'ün alkışlarla karşılanmasına tepki gösteren Sinem Örsçek, "Bu insanlar sizi neden alkışlıyor anlamıyorum. Bu ülkede neler oluyor, bilmek istiyorum" dedi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül yaklaşık bir ay önce...
  4. Türkiye'deki işsiz sayısı açıklandı..

Türkiye'deki işsiz sayısı açıklandı..

2009 yılsonu itibarı ile türkiye deki işsizlik oranı kaçtır 2009 yılsonu itibarı ile türkiye deki işsizlik oranı kaçtır yuzde yıl sonu itibariyle yıl sonu itibariyle yuzde Türkiye'nin Ekim ayındaki işsiz oranı yüzde 13 olarak açıklandı. Bu oranın sayısal değeri ise 3 milyon 300 kişi olarak belirlendi... Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) üçer aylık dönemler itibariyle her ay açıkladığı...
  5. İşsizlere Maaş Bağlanacak İşsizlerin Dikkatine!

İşsizlere Maaş Bağlanacak İşsizlerin Dikkatine!

işsizlik maaşı Her İşsize 740 TL Maaş Bağlanacak http://www.meleklermekani.com/mesleklerimiz-ve-biz/24365-issizlik-sigortasi-kanunu.html hakkında ki bilgilerimizden sonra, şimdide işsiz arkadaşlarımıza müjdeli bir haber sunuyoruz Melek'lerim. Bundan sonra işsiz olan vatandaşlara maaş bağlanacak arkadaşlarım. İşsizlik maaşı hakkında detaylı bilgi almak için BURAYA TIKLAYIN diyor ve ilgili...

Sayfayı Paylaş