gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

İstanbuL'Da Bir AyRıLık..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

[​IMG] En son Öptüğümde yanağından Karşısında Sigara içiyorduk kızkulesinin.. Vedaya hazırlanan Bir tonu vardı sanki İzmariti topuğunda ezerken Kurduğun son cümlede Titreyen sesinin.. Anlamıştım, “Bu çiçekleri Denizde yüzdürelim mi? ” dediğinde Ellerini bir daha tutamayacağımı.. Ve hep merak ederdim Yüzümün güldüğü banklarda Hangi gün ağlayacağımı... [​IMG]

O geceden sonra
    Az konuşur oldum.. Lal kalınca insan Düşleri coşuyor bu sefer Şairlik bulaşıyor yalnızlıktan Malum.. İnanır mısın Kaç zaman geçti Hala didişip duruyorum Hayal ve gerçeğin kavgasıyla.. Ama biliyorum, O güller Gökte bir yıldızın yanına ilişti Çığlık çığlığa bir martı gagasıyla...

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: İstanbuL'Da Bir AyRıLık..
    emeğine sağlık canım teşekkürler:)

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: İstanbuL'Da Bir AyRıLık..

paylaşım için saol canım emeğine sağlık

İstanbuL'Da Bir AyRıLık.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Sonraki Ayrılık

Bir Sonraki Ayrılık

Bir Sonraki Ayrılık Birer birer gittiler yaşamımdan. Herbiri ayrı bir yaraydı , her biri ayrı bir yaşanmışlık, güzel ve çirkindiler, umutları, umutsuzlukları vardı, sevdaları vardı, en önemlisi insandılar , insan olmayı ve insanları seviyorlardı. Ben onları öylece seviyordum. Yanımdalarken kırıyordum onları, bazen küçük düşürüyordum , kendimi yükseltiyordum. Oysa paylaşılmışlıkların en...
  2. Bir Zamanlar İstanbul'da...

Bir Zamanlar İstanbul'da...

Bir Zamanlar İstanbul'da...
  3. bir çiftin ayrılık mektubu...

bir çiftin ayrılık mektubu...

erkeğe ayrılık mektubu evli erkeğe mektup senelik evliliğimizde sana iyi bir eş olmaya çalıştım ve zannedersem de oldum, ama hiçbir zaman senden bunun karşılığını görmedim. Hele şu son iki hafta benim için bir cehennemden farksızdı. Bugün Patronun beni arayıp senin bugün işten ayrıldığını söylediğinde bu artık bardağı taşıran son damla olmuştu. geçen hafta eve geldiğinde, ne...
  4. Bir Adım Sonrası Ayrılık..

Bir Adım Sonrası Ayrılık..

İçimde gizliden gizliye sakladıklarım vardı ya hani Yüreğimde beslediğim,her şeyden koruduğum izler vardı ya hani işte ben tümünü sana vermeye geldim bu gece Sığabildiği kadarını bu geceye, arta kalanları gündüzlerine İnsanın rahatlıkla sığınabileceği kadar parlaktı bakışlarınAlev alev yakıyordu gözlerinSeni,gözlerine yandığım o gün sevdim işte Hiç korkmadan ve hiç kaçmadan dikilip...
  5. Bir ayrılığın ilk günü

Bir ayrılığın ilk günü

Melekler bazen istemeden severek canımız acıyarak ayrıldıklarımız olur onlar için bu şiiri paylaşmak istedim Canım sevgilim bugün ayrılığımızın ilk günü Yürüyen, kocaman, açık bir yarayım şimdi Rüzgar değdikçe sızlıyor kanıyor her yanım Nasıl ölesim var anlatamam ama Senden başka birşeyle öldüremiyorum kendimi Bundan bir yıl önce Taksimde o muhallebicide Yine susarak başlamıştık herşeye...

Sayfayı Paylaş