gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

İşte Benim Stilim Bahar Candan İnstagram Resimleri

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı "işte benim stilim" de öne çıkan isimlerden biri olan Bahar Candan, gerek bir instagram fenomeni diyebilirim. Daha önce ki yarışmayı izleyenlerin çok yakından tanıdığı Nihal Candan'ın kızkardeşi olan Bahar Candan, kısa sürede ablası kadar ünlü olmayı başardı. Ağzını yayarak bebek gibi konuşmasından dolayı jüriden de oldukça eleştiri alan Bahar Candan hakkın da daha genel bilgileri sizler için paylaşıyorum.
    bahar candan (5).jpg

Nihal Candan'ın kız kardeşi olan Bahar Candan 18 yaşında. Bahar Candan'ın tam adı ise Fatma Bahar Candan'dır. Yarışmanın iddialı isimleri arasında yer alan Bahar bebekliğinden itibaren bulunduğu her ortamın güzel kızı olmuştur. İşte Benim Stilim'de ve kariyeri boyunca egolarını doğru şekilde törpülemeyi umuyor. Gercek bir instagram fenomeni olan Bahar'ın en buyuk hayali onu çok seven cok sayıda insanların olması ki bunu hak ettiğini düşünüyor. Bahar aynı zamanda bir Miley Cyrus hayranı.

Bahar Candan’ın Yaşı: 18

Bahar Candan’ın Boyu: 170

Bahar Candan Kilosu: 47

bahar candan (6).jpg bahar candan (7).jpg bahar candan (8).jpg bahar candan (9).jpg bahar candan (10).jpg bahar candan (11).jpg

İşte Benim Stilim Bahar Candan İnstagram Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Benim Stilim yarışmasında Melisa Şahin elendi

İşte Benim Stilim yarışmasında Melisa Şahin elendi

27 şubat işte benim stilim eleme,işte benim stilimde kim elendi,işte benim stilimde bu hafta kim elendi,işte benim stilime melisa şahin veda etti İşte Benim Stilim 27 Şubat Eleme Gecesi'nde Melisa Şahin mi Zeynep Öztürk mü elendi? TV 8'in sevilen programı İşte Benim Stilim Eleme Gecesi özel bölümüyle yine sevenlerini ekran başına kilitledi. Eser YeNenler'in konuk jüri olduğu, Murat...
  2. İşte Benim Stilim Nihal Candan Kimdir ?

İşte Benim Stilim Nihal Candan Kimdir ?

Gülnihal Candan, 1995 yılında Mersin’de doğmuştur. İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde öğrenimini sürdürmektedir. Hal hal bileklik takmayı çok seven Gülnihal Candan, 16 Ekim 2014 tarihinde “Bu Tarz Benim” yarışmasına misafir olarak katılıp jüriden 3 yıldız alarak yarışmaya katılmaya hak kazandı. Gülnihal Candan, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim”...
  3. İşte Benim Stilim Nazlı Sultan Kayaaslan Kimdir?

İşte Benim Stilim Nazlı Sultan Kayaaslan Kimdir?

İşte Benim Stilim’in tarzıya ve sakinliğiyle dikkat çeken yarışmacısı Nazlı Sultan Kayaaslan 25 yaşında. Beren adında 3 yaşında bir kızı olan yarışmacı aslen Mersinlidir. Ayakkabılara çok önem veren ve onlara olan tutkusunu dile getiren yarışmacının hayali Dünya mutfağını öğrenip bir restorant açmak. Kendisinin utangaç bir yapıyasahip olduğunu ve bu yapısından kurtulmak istediğini belirten...
  4. İşte Benim Stilim Çiğdem Çelik

İşte Benim Stilim Çiğdem Çelik

İşte Benim Stilim yarışmacı оlan Çiğdem Çelik daha önce роdyumda yürümüş ve evet alarak yeni yarışmaya girmeye hak kazanmıştı. Dоlayıѕı ile hemen tartışmaѕı ile öne çıkan işte Benim Stilim Çiğdem kimdir diye merak edilmeye başlandı. İşte Benim ѕtilim Çiğdem Çelik kimdir diye baktığımızda Burѕalı оlduğunu görüyоruz ve İѕtanbul рaylaşıyоr. Özel bir havayоlunda çalışıyоr ve işinden ayrılarak Bu...
  5. İşte Benim Stilim Şilan Makal Kimdir ?

İşte Benim Stilim Şilan Makal Kimdir ?

1994 doğumlu olan Şilan Makal tarih bölümünde okuyor. Güzelliği ve tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Şilan Makal aynı zamanda yarışmanın efsanevi isimlerinden olan Nur Bozar’a olan benzerliği ile de dikkatleri üzerine çekiyor.Şilan yarışmaya Diyarbakır'dan katılıyor. 3 kardeş olan üniversitede kalmak istemiş ve giyinmeyi çok seviyormuş. Koyu Galatasaray taraftarı olduğunu belirten Şilan...

Sayfayı Paylaş