gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

işte gerçek taşlar ver renkleri..

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

gerçek taşlar taşlar ve renkleri taşların renkleri gercek taslar gerçek taş [​IMG] (alıntı)

işte gerçek taşlar ver renkleri.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gerçek bir hikaye(sağlam taşlar)

gerçek bir hikaye(sağlam taşlar)

Aşağıdaki gerçek hikaye Kellog Business School'da(Northwestern Üniversitesi) iş idaresi master öğrencileri ile Zaman Yönetimi dersi profesörü arasında geçer : Profesör sınıfa girip karşısında duran, dünyanın en seçilmiş öğrencilerine kısa bir süre baktıktan sonra, Bugün Zaman Yönetimi konusunda deneyle karışık bir sınav yapacağız dedi. Kürsüye yürüdü, kürsünün altından kocaman bir kavanoz...
  2. işte sigara gerçeği

işte sigara gerçeği

Dünya sağlık örgütü istatistiklerine göre dünya ülkelerinin birçoğunda en çok rastlanan ve en çok ölüme yol açan nedenler arasında ilk sırayı akciğer kanseri alıyor. Son 40 yılda yüzde 250 oranında artış gösteren akciğer kanserine sadece ABD'de her yıl 160 bin kişi yakalanıyor. Türkiye'de ise her yıl 30-40 bin kişide akciğer kanseri görülüyor. Bir başka araştırmaya göre akciğer kanserinin...
  3. İşte gerçek aşk budur !!!!

İşte gerçek aşk budur !!!!

Bir kız ve bir delikanlı bir motosikletin üzerinde 180 km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor; Kız: Lütfen yavaşla, ben korkuyorum. Delikanlı: Hayır, bak ne kadar eğlenceli. Kız: Lütfen, lütfen, çok korkuyorum. Delikanlı: Peki, beni sevdiğini söyle. Kız: SENİ ÇOK SEVİYORUM, lütfen yavaşla. Delikanlı: Şimdi de bana sıkıca sarıl. Kız delikanlıya sıkıca sarılır....
  4. İşte Gerçek El Emeği

İşte Gerçek El Emeği

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. İşte Cemile'nin Gerçek Ali'si!

İşte Cemile'nin Gerçek Ali'si!

öyle bir geçer zaman ki, cemile, ayça bingöl, gerçek ali kaptan, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Reyting rekorları kıran Öyle Bir Geçen Zaman Ki dizisinin Cemile'si Ayça Bingöl'ün gerçek aşkını merak ediyor musunuz? Geçtiğimiz akşam muhteşem bir törenle gerçekleştirilen Altın Kelebek Ödül Töreni'ne katılan ve En İyi Drama Kadın Oyuncusu ödülünü alan Cemile...

Sayfayı Paylaş