gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

İşte Hanımlara Özel Twisted Sister Saç Modeli Ve Yapılışı...

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Twisted Sister Saç Modeli Twisted Sister Saç Modeli Nasıl Yapılır

Hafif dalgalı saçlara sahipseniz bilin ki çok şanslısınız! Çünkü o dalgalı saçlarınızı kullanarak yapabileceğiniz bir sürü süper modeller var. Eğer saçlarınız dalgalıysa ya da düzse hemen deneyin derim. İşte değişik bir model twisted sister saç modeli yapılışı...

Twisted Sister Saç Modeli ve Yapılışı

İşte Hanımlara Özel Twisted Sister Saç Modeli Ve Yapılışı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. genç kızlara ve genç hanımlara saç modelleri

genç kızlara ve genç hanımlara saç modelleri

genç kızlara saç modelleri kızlara saç modelleri genç uygun göre özel 2009 yılı genç kızlara ve kendini genç hisseden hanımlara saç modelleri:):) Buyrun hanımlar saçları kestirin gençleşin :D:DAma önce bu konuyu bir inceleyin nasıl bir model kestireceğinize karar verin :) Neden? Çünkü bu konudaki saç modelleri gençleştiriyormuşda ondannn :laugh:
  2. Japonların saç modelleri ve yapılışları

Japonların saç modelleri ve yapılışları

saç modelleri ve yapılışları japon saç modelleri japon erkek erkek ve yapılışları Bence Japon saç stilleri çok tatlı oluyo ya ben de şunlardan birini yapmayı denicem ama pek becerebilceğimi sanmıyorum.. Sizce nasıllar yorumlarınızı bekliyorum
  3. Saç örgüsü kolye modeli ve yapılışı

Saç örgüsü kolye modeli ve yapılışı

takı modelleri ve yapılışları kolye modelleri ve yapılışları saç örgü video takı yapılışı uzun kolye Kendi takı tasarımını yapmaya meraklı olan tüm hanımlar için çok şık saç örgüsünden yapılmış kolye modelini ayrıca kolyemizin yapılışını sizlerle paylaşıyorum Şıklığınızı tamamlamada aksesuarların etkisi çok önemli. Basit bir kıyafeti uygun bir aksesuarla son derece şık hale getirebilirsiniz....
  4. Hanımlarımıza Özel Opera Panço Yapılışı....

Hanımlarımıza Özel Opera Panço Yapılışı....

Opera Panço Yapılışı Opera Panço Nasıl Yapılır Panço yapımı ve kullanımı seven meleklerimize değişik ve şık opera panço modelinin yapılışını sizlerle paylaşmak istedim...Eminim yaptıktan sonra üzerinizde çok şık duracak ayrıntılı şekilde aşağıda nasıl yapıldığını ve malzemelerini veriyorum...Hadi meleklerim hazırmısınız yapmaya....İşte sizlere değişik panço modelleri......
  5. Yazın Kullanabileceğiniz Saç Modelleri ve Yapılışları 2014

Yazın Kullanabileceğiniz Saç Modelleri ve Yapılışları 2014

2014 yazlık saç modelleri, yazlık saç modelleri, evde yapabileceğiniz saç modelleri Sevgili melekler, yazın sıcaklığından şikayet edip saçlarınızı sürekli toplayanlardansanız, size daha iyi görünmenizi sağlayacak ve basit topuzlardan, at kuyruklarından kurtaracak saç modelleri paylaşacağız. Aslında fazla söze gerek yok, aşağıdaki 20 saç modelini adım adım uyguladığınız takdirede harika saç...

Sayfayı Paylaş