gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

İşte Meleklerim 2013 Trendlerinden Biri de XXL Giyme Modası...

Konu, 'Moda Güncel' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

XXL Giyme Modası 2013 Trendi XXL Giyme Modası

Moda kuralı, XXL giyinme trendi ile tarihe karıştı, şimdilik!

Eskiden vücudumuza tam uyan kıyafetlerin mükemmel olduğunu düşünürdük. Ama şimdi her şey değişti. Evet herşey değişti bol kıyafetler giyim in oldu...Artık herkes cuvala girmiş misali gibi bol bol sokaklarda dolaşacağız...:)Modaysa boynumuz kıldan ince kardeşim...XXL değil 5XL dese bile giyilir...:D:D İşte buna karar veren hanımlar için büyük boy kıyafet modellerimiz....

MaxMara

2012-2013 Sonbahar Kış moda sezonunda tasarımlar cidden büyük. Büyük derken, gerçek kelime anlamını kastediyoruz: Büyük, kocaman giysiler!

XXL giyinmek, yani her zamanki bedenimizden en az 2 beden büyük giyinmek pek popüler olacak önümüzdeki sonbahar ve kış sezonunda. Özellikle paltolar, pantolonlar ve kazaklar... Burada size düşen, XXL kıyafetler ile nasıl şık ve "stylish" görüneceğinizi öğrenmek.

Paltolar, kabanlar: Dış giyimin temel direği paltolar bu sezon büyük ama güzel, şüpheniz olmasın.

Jil Sander'in paltoları hem feminen hem şık. Mary Katrantzou ve Francesco Scognamiglio'da ise palto ve kabanlar büyüleyici baskılar ile süslü. Gucci ve Moschino'da ise militer detaylar var.

Ceket, kazak, hırka ve üstler: Büyük bedenleri bu parçalarda da değişik şekillerde görüyoruz. Kabarık yuvarlak kollar, asimetrik etek boyları, büyük eksantrik yakalar... Balenciaga, Chloe ve Ports 1961'de bu tasarımlar dikkat çekiyor.

(Stella McCartney)

Pantolonlar: Büyük, çok büyük ve geniş pantolonları giymeye henüz hazır mıyız, bilinmez ama pantolonlar XXL konusunda çok iddialı! Merak edenler; St.John, Sportmax, Robert Verino ve MaxMara 2012 Sonbahar koleksiyonlarına bir göz atsınlar.

Etek ve elbiseler: Etek ve elbiselerin siluetleri kabarık ve neredeyse top şeklinde. Alexander McQueen yine yapmış yapacağını, tasarımda resmen uçmuş!

Büyük boy kıyafetleri nasıl giyeceğiz?

- Kontrast oluşturmak için XXL giysileri, dar parçalarla kombinleyin. Üstünüzde sadece tek parça büyük beden olsun. Bol bir trikoyu, kalem etek ya da dar pantolonla giymek gibi.

- Odak noktasını büyük beden parçada tutmak için aksesuvarlardan uzak durun.

- Ne kadar büyük o kadar iyi. Kendinize en az 2 beden büyük gelen bir parça seçin. Ama "bu bana fazla, içinde kayboluyorum" derseniz, kemer kullanın.

esgiii bunu beğendi.
  2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    paylaşım için tşklerrr canımmm ....

LaViNYaM bunu beğendi.
  3. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
  4. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    kııız bunlar ne ben bu modaya uyarsam kaybolurum içinde zaten ufacık tefeciğim :oppucuk:

lilo123 bunu beğendi.
  5. lilo123

lilo123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    :D valahii esgiiinin dedikleri doğru :D paylaşım için uğraşmışın ama benim tarzım değiller :D :beybi::hihi:

6. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    kıyafetler süperde bana yakışmaz :)

7. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

valla bende beğendiğimden değil moda diye koydum cnm tarzı böyle olanlar da cıkar elbet :)

İşte Meleklerim 2013 Trendlerinden Biri de XXL Giyme Modası... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. jean giymenin de bir kuralı var

jean giymenin de bir kuralı var

Zengin, fakir, genç, yaşlı herkesin vazgeçilmezi "jean" pantolonların kendine has kuralları var... * Arka cepleri olan jeanler, dikkati kalçalarınıza çeker ve bu bölgeyi birkaç santim çıkık gösterir. * Jean'iniz mutlaka likralı olsun. Streç jeanler daha rahattır; vücudunu sarar ve şeklinizi korurlar. * Jean alışverişine çıkarken, yanınıza birlikte giymeyi...
  2. etek giymenin de bir kuralı var

etek giymenin de bir kuralı var

Kadınların vazgeçilmez giysisidir etekler.Uzun, kısa,orta, pileli, düz ya da daha başka modellerde.Önemli olan stil değil kendinize yakışanı giymeniz aslında ! 1- Kalçaların küçük, bacakların ise ince ve uzun: En şanslı gruptan sayılırsın. İstediğin tüm etek modellerini rahatlıkla deneyebilirsin. Ama sana ultra mini ve dar eteklerin daha çok yakışacağını hemen belirtelim. Fazla abartılı...
  3. 2013 gelinlik modası trendleri fıstık gibi 2013 gelinlik modelleri

2013 gelinlik modası trendleri fıstık gibi 2013 gelinlik modelleri

2013 gelinlik modası 2013 gelinlik modelleri trendleri burada arkadaşlar. 2012 Gelinlik Trendleri modellerini bir kenarda bırakıyor ve sizlere 2012 gelinlik modelleri arasında 2013 Aysira Gelinlik Modelleri konumuzdan sonra 2013'ün en güzel gelinlik modelleri araştırmamızdan 2013 gelinlik modasını sunuyoruz Melek'lerim. "Daha 2012 yılına girmedik bile 2013 modası ne ara hazır oldu"...
  4. Perçemli Topuz Modelleri 2013 saç modası trendlerinden

Perçemli Topuz Modelleri 2013 saç modası trendlerinden

Perçemli Topuz Modelleri 2013 Topuz Modelleri Perçemli Perçemli saç modellerini sever misiniz bilmiyorum ama ben seviyor ve yüzüme de çok yakıştırıyorum, tabi perçem çok kısa olmadığı süre:) Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda sizlere 2013 saç modası trendleri arasından seçtiğimiz perçemli topuz modelleri sunuyoruz.
  5. Sokak Modası 2013 İlkbahar Yaz Trendleri

Sokak Modası 2013 İlkbahar Yaz Trendleri

Bu sayfa; Sokak Modası 2013 İlkbahar Yaz Trendleri konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu yılın sokak modası trendlerine geçmeden önce sokak modasının ne olduğu hakkında sizlerle birkaç cümle etmek istiyoruz. Sokak modası aslında tamamen kişiye özgü demek. Yani Bülent Ersoy'un sık sık kullandığı tabirle "nev-i şahsına münhasır". Biraz daha açarsak modayı takip...

Sayfayı Paylaş