gebe
  1. gecenin_hüznü

gecenin_hüznü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İşte Önümüzdeki Bahar En Çok Stilleri Rastlayacağınız Saç

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında gecenin_hüznü tarafından paylaşıldı.

60''ların Tarzı Uygulaması ve kullanımı kolay bir tarz. Yapmanız gereken şey, saçlarınızın arkasını ensenizi açık bırakacak şekilde kat kat kesmek. Önleriyse yüzünüzü çevreleyecek kadar uzun olmalı...

Kimler Kullanabilir?

Eğer geniş bir yüzünüz varsa bu saç tam size göre... Hafif dalgalı saçlarda bu modelin kullanımı çok kolay. Yapmanız gereken tek şey bir köpük ya da şekillendirici yardımıyla saçlarınızı düzeltmek.

Çılgın

Neredeyse kazınmış bir ense, üstlere doğru giderek uzayan saçlar ve nihayetinde oldukça uzun bir ön kısım. Bu model kesinlikle hacimli ve asimetrik.

Kimler Kullanabilir?

Bu model bebeksi yüzlere çok yakışıyor. Dikkat etmeniz gereken en önemli şeyse, saçlarınızın önünü çok uzun kestirmemek... Aksi halde yüzünüz tamamen kapanabilir.

Rock''n''roll

Yer yer kısa, kısmen de uzun... Kat kat kesilmiş ve kıvırcığa yakın saçlar... Kesinlikle çok asi ve dağınık.

Kimler Kullanabilir?

Bu model ince yüzlü ve büyük gözlü kadınlar için. Eğer çeneniz genişse; akın saçlarınızı böyle kestirmeyi denemeyin, çok fazla maskülen görünecektir. Bu model ayrıca ince telli saçlar için de uygundur.

Dalgalı

Küt bir saç kesimi, önlerde iri, arkalarda ise daha hareketli ve sık dalgalar. Oldukça hacimli ve değişik görünüyor.

Kimler Kullanmalı?

Saç
    ları doğal olarak dalgalı ve ince telli kadınlar bu modeli çok rahat kullanabilir. Dikkat çekmeyi seven biriyseniz, şekilli görünümü ile saçlarınızın ilgi odağı olacağından emin olabilirsiniz.

Aslan Yelesi

Uzun kesilmiş ve maşa ile şekillendirilmiş saçlarınızın bozulmasını önlemek için köpük kullanabilirsiniz. Böyle bir model kullanacaksanız, boyayla gölgeler verebilirsiniz. Emin olun çok güzel duracak.

Kimler Kullanmalı?

Uzun ve ince yüzlü kadınlar rahatlıkla kullanabilir. Eğer saçlarınız hafif dalgalı ise, çok rahatlıkla bu modeli tercih edebilirsiniz. Düz ise de maşa ya da farklı şekillendiricilerle bu hale getirebilirsiniz. Daha çarpıcı bir görünüm için, saçlarınızdan bir kaç bukleyi ayırın ve lüle yapın.

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: İşte Önümüzdeki Bahar En Çok Stilleri Rastlayacağınız Saç
    bana yakışmaz yha ben yine uzun ve platin sarısı saçlarımla takılmaya devam edeyim paylaşım için teşşekürlerr

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İşte Önümüzdeki Bahar En Çok Stilleri Rastlayacağınız Saç

paylaşım için saol canım emeğine sağlık

İşte Önümüzdeki Bahar En Çok Stilleri Rastlayacağınız Saç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte 2009 un en güzel saç bantları

işte 2009 un en güzel saç bantları

en güzel saç bantları saç taçları 2009 bantları bandajları bandajlı modelleri Geçen yaz trend olan saç bantları ve aksesuarları bu kış olduğu gibi 2009 yaz sezonunda daha da popüler olmaya devam edecek. Fiyonklu, ponponlu ve taşlı her türden aksesuarlarla tasarlanmış modeller saçınıza bohem bir hava katacak. Bu sezon Gossip Girl dizisinde kullanılan saç aksesuarları kendinden oldukça fazla...
  2. En çok saç teli sarışınlarda!

En çok saç teli sarışınlarda!

sacımızda kaç tel var Sizlere şimdi çok ilginç bir bilgi vermek istiyorum sarışın olan kişilerin diğer saçlara oranla daha fazla saç teline sahip olduğunu biliyormuydunuz? İnanın bu bilgi beni de şaşırttı bende ince saç tellerine sahip bir kişi olaraktan sürekli saçlarımın azlığından yakınırdım ama bu haber ne yalan söyliyeyim beni oldukça sevindirdi:) Saçlarınızın cinsi bir başkasından...
  3. En çok elaman aranan işler

En çok elaman aranan işler

günümüzde rağbet gören meslekler günümüzde rağbet gören meslekler ve nedenleri en çok ve nedenleri en çok Türkiye'de birçok kişi işsizlik sıkıntısı çekerkenülkemizde en fazla rağbet gören iş alanları hakkında sizlere bilgileri aktarıyorum.Hangi alanda daha fazla eleman ihtiyacı var?Hepsinin cevabı aşağıdaki yazıda mevcuttur. Günümüzde ilgi duyulan ve kazanç sağlayan meslek gruplarının başında...
  4. Yılın en çekici saç stilleri

Yılın en çekici saç stilleri

saç tilleri 2012 saç modelleri 2012 en güzel saç stilleri çekici saç modelleri trendleri burada arkadaşlar. Sevgili Melek'ler, sizler için yeni sezonun en çekici saç modelleri stillerini seçtik ve bu sayfamızda görücüye çıkarıyoruz. Sarı saç modelleri ve renkelerinden tutunda siyah saç modelleri ve diğer saç rengi modelleri. İster esmer olun, isterseniz de sarışın, aradığınız saç trendleri...
  5. İşte Benim Stilim Bahar Candan İnstagram Resimleri

İşte Benim Stilim Bahar Candan İnstagram Resimleri

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı "işte benim stilim" de öne çıkan isimlerden biri olan Bahar Candan, gerek bir instagram fenomeni diyebilirim. Daha önce ki yarışmayı izleyenlerin çok yakından tanıdığı Nihal Candan'ın kızkardeşi olan Bahar Candan, kısa sürede ablası kadar ünlü olmayı başardı. Ağzını yayarak bebek gibi konuşmasından dolayı jüriden de oldukça eleştiri alan...

Sayfayı Paylaş