gebe
  1. afag

afag Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

istediğim çizmeyi nasıl sipariş vere bilirim

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında afag tarafından paylaşıldı.

istediğim ürünü nasıl sipariş vere bilirim

istediğim çizmeyi nasıl sipariş vere bilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nasıl bir doğum yapmak istediğinize karar verin!

nasıl bir doğum yapmak istediğinize karar verin!

doğum yapmak dogum yapmak doğum yaptırma oyunları yapma oyunları yapma oyunu Anne adayları 9 ay boyunca aynı sorunun yanıtını ararlar, ‘Doğumum nasıl olacak?’ İlk sezaryenin üzerinden tam 4 asır geçti. Geçen süre içinde ise doğum şekilleri alabildiğine çeşitlendi: Normal, sezaryen, ağrılı, ağrısız, acılı, acısız... Tecrübeli annelere ‘Hamile kaldığınızı öğrendiğiniz andan itibaren kafanızı...
  2. Sagopa Kajmer - İstediğimi Verin (ft. Zet)

Sagopa Kajmer - İstediğimi Verin (ft. Zet)

Raffine verse Tarih tekerür etmez, etse haberim olurdu.boğuşurdu geçmişim, geleceğim, durmam ben. Gideceğim buralarda durmak bana haram. Derin kanar yaram, eskiyi satın alamaz param. Voltalar atarken ben nedense başım eğik silik hayallerin peşinde koşmaktan yoruldum. Sor bakalım kaç gün oldu adını seslenmeden durduğum. Zor günümdü nezlinde yalancı olduğum. Yok dedim, var dedim. Bende sen...
  3. Aşk Öldü...! Nasıl Bilirdiniz ?

Aşk Öldü...! Nasıl Bilirdiniz ?

hepimiz biraz katiliz... hepimiz öldürmüşüzdür muhakkak aşkı... mavi sakal dinlerdim üniversite yıllarımda... aşk öldü nasıl bilirdiniz?? volume sonda... yürekler uçuyo tabi o zamanlar... aşk henüz hayatta.. öleceğinden bihaber... şimdi yine mavi sakal'dan yine aynı şarkı... volume; mümkünse hiç duymayayım modunda... aşk mı? o çoktan ölmüş...
  4. Merhumu Nasıl Bilirdiniz...

Merhumu Nasıl Bilirdiniz...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. fiyatı nedir nasıl sipariş verecegim

fiyatı nedir nasıl sipariş verecegim

bu ürünlere nasıl ulaşabilirim

Sayfayı Paylaş