İstediğim Tek Şey Sendin..Sen de Gittin..

eylül

Yeni Üye
Üye
İstediğim Tek Şey Sendin..Sen de Gittin..
57920456nw1.jpg

Ve gidiyorsun .. Biliyordum gideceğini.. İLk geLdiğin gün hemde .. İLk senden hiç gitmeyeceğim dediğin zaman.. İLk sen herşeysin, seni hiçbir şeye değişmem dediğin zaman asLında ben biLiyordum gideceğini.. AŞK bu ya .. Gitme diyemeyeceğim gibi geLmede diyemedim .. Diyemezdim .. Birazda oLsa benim oLman, birazda oLsa bende kaLman yeterdi beLkide.. Hiç benim oLMamandansa .. Yeterdi beLkide yaLan oLduğunu biLerek verdiğin sözLerLe yaşamak.. Birazcıkta oLsa aşkı senLe tatmak ..

BiLmem beLkide biLiyordum ama imkansıza inanmışımdır .. Gitmeme ihtimaLine kapıLmışımdır.. Gitmeni istemediğim içindir beLkide.. Tüm biLdikLerimi, tüm inandıkLarımı unutmak istedim ve açtım kapıLarımı beLkide.. Kim biLir ..

Yaşamadığım bir şeyi tatmak istemişimdir beLkide.. Bir güne bir ömür sığdırmak istemişimdir .. Hiç mutLu son yaşamamıştım .. Onun için beLkide açtım kapıLarımı tüm cesaretimLe.. MutLu sonLa bitmeyeceğini biLe biLe..

Sevdiğini biLiyordum .. Giderken biLe yüreğinde oLacağımı biLiyordum .. BeLkide efsane oLmak istemişimdir.. "iki kişi severde, kavuşamazsa işte o efsane oLur" Aşkın en zorunu yaşamak, seni uzaktan sevmek istemişimdir.. Kim biLir..

Kim biLir sonum oL istemişimdir beLkide .. Sensiz seni yaşamaktansa.. Seni hiç biLmeden, seni hiç tatmadan bir ömür yaşamaktansa, senLi geçen kısa bir zamanın ardından son buLmak istemişimdir..

Sen uzakLaşırken her attığın adımda yok oLmak istemişimdir beLkide..

BeLki de hiç bir şey istemiyordum.. İstediğim tek şey sendin.. Sende gittin..

Geri