gebe

Işteeee......asyamin odasi

Konu, 'Şubat Ayı Anneleri' kısmında tatlı cadım tarafından paylaşıldı.

1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    allahim allahimmmmm bayildim odasinda yatagina yorganina patiklerine üstüne basina herbiseyine :):) sen hazirliklari bitirmissin ben daha yeni yikadim elbiselerini ütü icin beni bekliyolar :D
    rabbim güle güle giydirmeyi güle güle giymeyi nasip etsin insallah cok hosuma gitti asyanin odasi :nazar:

2. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Gule gule kullan canim...Cok guzel olmus odaniz:)))Ozellikde ayakkabi patik bolumune bayildim:D

3. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    kızlarrrr cok tesekkur ederız eksıgımız kalmadı ama ekstra resımlerden sonra ekledıgımız cıcılerımız var,kapı susumuz ve bebek sekerımız var onların resmını de eger fırsat bulup cekebılırsem eklerım...cok sagolun tesekkur ederım.....

4. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederım sadmın.....amın ınsallah....allahım sızede bu sefer kız bebısın mutlulugunu yasatsın ınsallah saglıkla tabıkı....

5. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel olmuş pembeli kıyafetler harika

6. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    tatlı cadım çok güzel olmuş allah iyi günlerde kullanmak nasip etsin asyana da sana da... kız bizim bebişe de bi yer açsana odaya bak bak doyamadım valla malum bizde tık yok henüz:) kaldı 3.5 hafta rahat rahat geziyorum hala sanki komşu doğuracak:D tekrar hayırlı olsun canım

7. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Son haftalarin daha agir olucak ...bence erteleme islerini hazirligini tamamla hemen....Kizin valla anlarsa kuser sana gelmez bak nazlanirhahaha

8. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederım:)

sagol canım....hızlandır derım hazırlıkları en azından ıcın rahat olur...ben bıtırdım hersey hazır tek bebısın gelmesıne kaldı hersey.....bırde ınsan rahat oluyor bıttıgınde en azından eksık olsa bıle ufak seyler oluyor onlarda zaten bır sekılde alınır zaman varken.....ama hız kazandır DOGA hanım gelmeden:)

9. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmm harika olmuşşş ellerine sağlıkkk bebişin hayatındaki herşey de böyle güzell olur inşallah

10. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    sagol canım ınsallahhhh...

11. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.267
    Ödül Puanları:
    113
    Bayıldımm zaten kız bebek hastasıyım böyle pembişlerle dolu bir oda gerçekten beni çok etkiledi hepsi herşeyi çok güzel ve şirin Asya'nın.Rabbim hayırlısıyla en güzel günlerde sağlıkla giymeyi ve kullanmayı nasip etsin canım:)

12. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Nekadar şirin şeyler pembiş pembiş...Rabbim Minik Asya'nın sağlıklı sıhhatli günlerde giymesini kullanmasını nasip etsin inşallah...

13. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederım admınım,ınsallak ıkı böcekten sonra bır tane cıcek nasıp etmıstır allahım.....

ınsallah pasıka sagol......

14. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    cok güzel ya

15. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    valla kız küsecek lale doğru diyon zaten alıngan velet bişey söylüyorum tavır yapıyo hemen:) tatlı cadım 1 haftaya kadar halledicem inşallah bugün gidecektim güya ama diş çıkarıyorum üstüne bide grip oldum kafamı kaldıramıyorum yataktan cumartesi kontrolümüz var hastaneden çıkınca bakıcam artık bu kadar tembellik yeter:)

Işteeee......asyamin odasi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yatak Odasi

Yatak Odasi

standart yatak ölçüleri yatak ölçüleri ebatları çift kişilik boyutları Yatak odası yapacağımız odanın seçimi çok önemlidir. Belki de evin en özen isteyen odasıdır. Bütün günün yorgunluğunu atabileceğimiz alanlardan biri olduğunu düşünürsek bu odanın seçimi ve dekorasyonunda daha titiz davranmalıyız. Eski evlerde olduğu gibi yüksek tavanların,geniş iç hacimlerin olmadığı yatak odalarına bir-iki...
  2. Cocuklarimizin Odasi...

Cocuklarimizin Odasi...

Çocuk odası nasıl olmalı? Çocuğunuz her geçen gün büyüyor ve ihtiyaçları değişiyor. Doğduğu andan itibaren nasıl bir odaya sahip olması gerektiğini biliyor musunuz? Özgürce yazıp çizsin Çocuklarınızın duvarlara resim yapmasından rahatsız oluyorsanız, duvarı, istediği gibi yazıp çizmesini sağlayacak bir kara ya da beyaz tahtaya dönüştürebilirsiniz. Böylece evin duvarlarına resim yapmayı...
  3. Oturma Odasi

Oturma Odasi

oturma odası yerleştirme oturma odası nasıl olmalı hamilelikte şekilleri odasi design Sivri köşeleri, duvar çıkıntılarını ayna, yapay/doğal bitkiler, paravan veya dolaplarla kamufle etmelisiniz. Tavan veya yerlerde kullanılan dekoratif süslemeler sivri köşeli şekiller olmamalı. Mobilyalarda düz hatlar tercih edilmeli. Koltukların arkası yüksek olmalı, böylece arkanıza destek...
  4. ÇaliŞma Odasi

ÇaliŞma Odasi

feng shui çalışma masası feng shui çalışma odası çocuk odası bambu Ofis veya evlerede çalışma mekanlarının düzenlemesini yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar: Çalışma masası: Merdiven veya asansör giriş/çıkış karşısında olmamalı * Enerji akışı dik(negatif) , önlemek için canlı bitki/yapay bitki veya paravanla bloke edilmeli. Koridor sonunda olmamalı. * Negatif enerji...
  5. Genç odasi duvarlarina fikirler

Genç odasi duvarlarina fikirler

genç odası için fikirler ENERJİK CIVIL CIVIL GENÇLER :) ODALARINI KENDİ ZEVKLERİNE GÖRE DÜZENLEMEK İSTERLER TABİKİ DE MESELA BENİM ODAM BENİ YANSITIR SADE VE DÜZENLİ :) BAZI GENÇLER DAHA DİNAMİK OBJELERDEN HOŞLANIR İŞTE DUVARLARI CANLANDIRMA FİKİRLERİ DUVARINIZA TIRMANAN OBJELERE GÖZ ATMAYA NE DERSİNİZ ?...

Sayfayı Paylaş