gebe
  1. fatma_çevik

fatma_çevik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

istenmeyen tüyler hepimizn sorunu =)

Konu, 'Tüy Dökme Yöntemleri' kısmında fatma_çevik tarafından paylaşıldı.

bioder yüz serumu kullananlar bioder serum kullananlar tüy dökücü yüz kremi vücut serumu Bioder benim gibi tüyleri sorun haline gelmiş bayanlar için mucize.yüz bölgemde kökleri çok kuvvetli tüylerim vardı. Arkadaş tavsiyesi ile bioder yüz kremini kullanmaya başladım 3 hafta sonunda muhteşem bir şekilde etkisini görmeye başladım 4 aydır kullanıyorum neredeyse yok denecek kadar az kaldı en güçlü tülerim bile hele çene altındakiler ayrıca cildimede bakım yapmaya başladı .biodere sonsuz teşekkürlerimi sunarım.şunu unutmadan tüylerim tamamen yok olduktan sonra bakım kremi olarak kullanmayı devam edeceğim tüm arkadaşlarıma tavsiye ettim bendeki bu değişikliği gördüler inanamadılar şimdi onlarda uyguluyorlar lütfen bayanlar tüyleri kafanıza takmayın biodere bırakın o hallader

2. kadersiz kader

kadersiz kader Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için saol canım ....

3. GulNar

GulNar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bioder ne ki onu anlamadim men

4. şekercik

şekercik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bioder

Selam;
    Bir Bioder kullanıcı olarak ben sana açıklıyım.Bioder tüy azaltıcı bir ürün.Krem,serum ve vücut bölgesi için jel olarak seçenekleri var.Düzenli olarak kullanım yapıldığında kıllarda incelmelere,çıkış sürelerinde gecikmelere ve kılların azalmalarını sağlamakta.Ben hem yüz hemde vücut bölgemde kullanıyorum.Yüz bölgemde serum vücut bölgemde ise jel olarak uyguluyorum.1.5 aya yakın bir süredir uyguluyorum ve kulalndığım süre içerisinde tüylerimin çıkış süresinde gecikmelerin olmasının yanı sıra,incelmelerinde meydana geldiğiniz gözlemledim.
    Ayrıca bitkisel bir ürün,kullanımı çok rakat ve etkilerini kalıcı.

5. sezen822

sezen822 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Evet bende Bioder kullanıyorum ve çok memnunum. Ayrıca kokusu artık çok daha hoş ve etkinliğide arttırılmış. Bende kullanmanızı tavsiye ederim.

istenmeyen tüyler hepimizn sorunu =) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaz derdi istenmeyen tüyler

Yaz derdi istenmeyen tüyler

Tüylerden kurtulmanın pek çok yolu var. Peki en ideali hangisi? İşte önemli ipuçları... Şüphesiz ki ideal yöntem, cilt tipinize, cildinizin hassasiyetine, sabrınıza ve bütçenize en uygun olanı. İşte, artıları ve eksileriyle en sık kullanılan yöntemler, seçim sizin! Temizlenmesi gereken bölgeler Kaşlar: Kaşlar yüzün genel görünümünde son derece etkilidir; bakışlara yumuşaklık veya sertlik...
  2. istenmeyen tüylerden arınma

istenmeyen tüylerden arınma

istenmeyen tüylerden nasıl kurtulabilirim istenmeyen tüylerden nasil kurtulabilirim arınmanın tüm yolları Kadınlar için güzellik demek bakım demek,bakım demek de güzellik demek.Peki durum böyleyken nasıl oluyor da bazen kendimizi hayatın akışına bırakıp güzelliğimizden ödün verebiliyoruz.Yani neden bakımdan bakımlı olmaktan uzaklaşıyoruz.Cilt ve vücut bakımı bir kadın için hayatın yarısı demek...
  3. istenmeyen tüylere kesin çözüm

istenmeyen tüylere kesin çözüm

denemenzi tavsiye edrm işeyarıyo
  4. Nane İstenmeyen Tüyleri Azaltıyor!

Nane İstenmeyen Tüyleri Azaltıyor!

nanenin faydaları, nanenin yararları, istenmeyen tüylere karşı Sevgili melekler, mutfaklarımızda sık sık kullandığımız nanenin aynı zamanda kozmetik sektöründe de kullanıldığını biliyoruz. Pekçok kozmetik ürünü içinde bulunan nane, pek çok faydasının yanı sıra tüylenmeyi de azaltıyor. Kullandığımız birçok kozmetik ürününde nane bulunuyor. Peki, nanenin istenmeyen tüyleri azaltıcı etkisi...
  5. İstenmeyen tüyler için öneriler

İstenmeyen tüyler için öneriler

Bayanların ve erkeklerin rahatsız olduğu durumlardan biridir tüyler.Geçmişten günümüze istenmeyen tüyler için bir çok yöntem uygulanmıştır ve hiç biri kesin sonuç vermemiştir.Hormonal bozukluğa bağlı olan tüylenmeniz varsa bu ancak tadevi ile mümkündür.Hormonal bozukluğun dışında istenmeyen tüyler geleneksel yöntemler ve günümüzdeki lazer tedavileriyle giderilebiliyor.Bu yöntemlere...

Sayfayı Paylaş