İstenmeyen tüylerden kurtulmak için bitkisel çözüm!

Konu, 'Bitkisel Tüy Dökme' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. suna dumankaya istenmeyen tüylere çözüm bitkisel tüylerden kurtulma suna dumankaya kıllardan kurtulma tüylerden tüylere bitkisel çözüm
    Arkadaşlar nette gezinirken biz bayanların özellikle yaz aylarında en büyük sıkıntılarından biri olan tüy sorununa karşı bitkisel bir öneri gördüm aslında tarif bana çok ilginç ve farklı geldi ama bu tarifi deneyipte olumlu sonuç alanları görünce sizlerle paylaşmaya karar verdim bitkisel bir formülle tüylerden ağrısız ve acısız bir şekilde kurtulabiliyoruz nasıl mı?

sarı kına ve yaş kireci karıştırıp azcık su ekleyip kısık ateşte karıştırıyorsunuz.
    Daha sonrada biraz soğumaya bırakıp bekletiyorsunuz.
    karışım hazır hale geliyor.
    karışımı krem gibi sürüp 10 dk. bekliyorsunuz sonrada suyla duruluyorsunuz
  2. kireç cilde zarar vermezmi bide tüyler alındıktan sonramı uygulanacak....
  3. Valla canım ben biraz araştırdım herhangi bir yan etkisi yokmuş bu formülün yalnız dikkat etmeniz gereken 10 dakikadan fazla kalmamasına dikkat etmeniz lazımmış evt aynen tüylü olan kısıma sarı kına ve yaş kireç karışımını sürüp biraz bekledikten sonra oğuşturuyormuşsunuz ve tüyler kendiliğinden dökülüyormuş ve zamanla kıl köklerinde zayıflamalar ve azalmalar meydana geliyormuş bizzat deneyenler olmuş yani:)
  4. bilgi için tşkler adminim bi deniyim sonucunu yazarım...
  5. kırrrrmızı

çok teşekkür ederek bişey sormak istiyorum yaş kireç şu duvar boyamak için kullanıkalan kireç mi eğer değilse nerdrn bulabiliriz cevaplarsanız çok sevinirim

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. suna dumankaya tüylerden kurtulma

,
  2. tuylerden kurtulmak icin bitki

,
  3. sarı kına

,
  4. Tuylerden kurtulmanın kesın cöZUMU,
  5. kıllardan kurtulmanın kesin çözümü,
  6. suna dumankaya istenmeyen tüylere çözüm,
  7. acısız tüylerden kurtulma,