gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İsteyenler için Ceyhun Fersoy Biyografisi burada

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ceyhun Fersoy Biyografisi Ceyhun Fersoy Hayatı
    Şuan Tamer Karadağ ve Pınar altuğ'un başrollerini üstlendiği televizyonun vazgeçilmez dizilerinden biri olan Çocuklar Duymasın adlı dizide rol alan Ceyhun Fersoy biyografi bilgilerini bu yazımızda Ceyhun Fersoy hayranları için paylaşıyoruz Melek'ler.

Ceyhun Fersoy 10 Nisan 1982 İstanbul dğumlu Eğitim durumu Sanat Merkezi

Ceyhun Fersoy İlk, orta ve lise eğitimini İsviçre, Fransa ve İstanbulda tamamladı.

Eğitimini 2000-2001 yıllarında TÜRVAK Sinema Televizyon Eğitim Merkezi Yapım Yönetim Bölümünde sürdüren Fersoy, eğitimine 2005-2006 yıllarında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studioda devam etti. 2005 yılında BKM Atölye çalışmalarına katılan genç oyuncu rol aldığı BKM yapımı Bir Demet Tiyatro dizisindeki performansyla beğeni topladı. Fersoy, Bir Demet Tiyatronun yanı sıra Ana Kuzusu, Kurtlar Vadisi, İki Aile dizileri ile Neşeli Gençlik filminde rol aldı.

İsteyenler için Ceyhun Fersoy Biyografisi burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceyhun Fersoy Kimdir biyografisi var mı

Ceyhun Fersoy Kimdir biyografisi var mı

Merhaba arkadaşlar yanılmıyorsam çocuklar duymasın dizisinde rol alıyor Ceyhun Fersoy ve ben de Ceyhun Fersoy Kimdir çok merak ediyorum mümkünse Ceyhun Fersoy biyografi bilgilerini paylaşın.
  2. Ceyhun Fersoy Biyografi bilgilerini istiyorum

Ceyhun Fersoy Biyografi bilgilerini istiyorum

Selam millet sizlerden mümkünse bilginiz var ise Ceyhun Fersoy Biyografi bilgilerini yazmanızı rica ediyorum şimdiden paylaşımınız için çok teşekkür ediyorum.
  3. İşte 80'ler (Seksenler) dizisi Şahin (Ceyhun Fersoy) resimleri

İşte 80'ler (Seksenler) dizisi Şahin (Ceyhun Fersoy) resimleri

80'ler Şahin Resimleri Seksenler Şahin Fotoğrafları Bu gün içinde sizlere Seksenler dizisi oyuncularından Şahin karakterini canlandıran Ceyhun Fersoy biyografisi bilgilerini aktarmıştık. Şimdi ise bir misafirimizin ricası üzerine, Seksenler dizisi Şahin fotoları paylaşıyoruz Melek'ler. Ayrıca 80'ler dizisi oyuncuları arasından CEyhun Fersoy hayranı olan tüm arkadaşlarımızı da bu sayfamıza...
  4. Ceyhun Fersoy Boyu Kaç bilen var mı

Ceyhun Fersoy Boyu Kaç bilen var mı

Kızlar Ceyhun Fersoyu sever misiniz bilmem ama ben çok tatlı ve sıradışı geliyor seviyorum yani:) Ve ayrıca sizlerin arasında Ceyhun Fersoy Boyu Kaç bieln varsa bana yazmasını rica ediyorum.
  5. Ezgi Eyüboğlu biyografisi isteyenler için

Ezgi Eyüboğlu biyografisi isteyenler için

Sudan Bıkmış Balıklar Ezgi Eyüboğlu Ezgi Eyüboğlu Hakkında Bilgi Geçtiğimiz sezon Muhteşem Yüzyıl dizisinde Aybige Sultan'ı canladıran Ezgi Eyüboğlu, şimdiler de Star Tv'nin yazlık dizilerinden biri olan ve gençlik dizisi olarak izlenilen Sudan Bıkmış Balıklar dizisinde rol alıyor Melek'lerim. Biz de bu yazımızda isteyenler için Ezgi Eyüboğlu biyografi bilgilerini sunuyor ve ilgili tüm...

Sayfayı Paylaş