gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

İstikbal Silver Halılar 299 TL değil 199 TL

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Halılarınızı değiştirmek ya da yeni halı almak mı istiyorsunuz? Bunun için İstikbal'in şu aralar en uygun olan silver halı grubundan seçimde bulunmaya ne dersiniz? Bu halı serisindeki tüm halılarda statik yüklemeyi önleyici özellik bulunmaktadır. Doğal bir terapi ortamı oluşturan bu halılar stresten uzak kalmanıza da yardımcı olmaktadır. Vücut gerginliğinizi alan bu halı modelleri kolay temizlenebilir özellikte olup, güveye dayanıklı, kaliteli ve solmaya dayanıklılığı ile beğenebileceğiniz tüm özellikleri üzerinde toplamaktadır. Vizon, hardal, mavi, mor, kiremit, pudra rengi, gül kurusu gibi renk çeşitliliği ile sizlerin beğenebileceğiniz renkleri sunarak tüm beğeniyi üzerinde toplamayı başarmıştır. Her rengin başka renklerle kombine edildiği modern çizgileri ile odalarınıza uyumu sağlayabilecek standartta karşınıza çıkması bu halı grubu tercihini hem uyum hem de ekonomiklik açısından yapmanıza rehber rolü oynamaktadır. İstikbal Silver 672 Vizon Halı_7R5.jpg istikbal-brilant-silver-1633-mavi-1603414.jpg istikbal-brilliant-silver-372-vizon-18052013-1.jpg istikbalhali-brillant-silver-1593-hardal-190214.jpg istikbal-hali-brillant-silver-1648-160414-1.jpg istikbalhali-brillant-silver-1679-mavi-190214.jpg istikbal-hali-brilliant-silver-607-vizon-18052013-1.jpg

İstikbal Silver Halılar 299 TL değil 199 TL konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşsize 2500 TL maaş

İşsize 2500 TL maaş

hamilelikte işsizlik maaşı hamilelikte maaş ödemesi İşsiz kalma korkusu, özel sigorta şirketlerinin işsizlik sigortası ürünlerine talepte büyük artış yarattı. Bu sigorta ile, ayda 10 TL öderseniz 6 ay boyunca 320, ayda 31 TL öderseniz ise 1.000 TL özel işsizlik maaşı alma hakkına sahip oluyorsunuz. Garanti Emeklilik 2009’un ilk 2 ayında geçen yılın tamamını aşarak 140 bin kişiye işsizlik...
  2. YTL TL muhabbetleri :))

YTL TL muhabbetleri :))

�"Alinin 3 YTLsi var. Ali parasının altıda biriyle fındık, sekizde ikisiyle gofret almıştı. Alinin kaç YTLsi kalmıştır? A-aa bayıldı çocuk..." �"Hakimin ben anlamam öyle 6 sıfır falan... Bunun bana 3 milyar borcu vardı,elime 3.000 lira tutuşturdu, ben de vurdum onu. Pişman değilim... Ne? 30 yıl ağır hapis mi? Bari 1 sıfır atsanız..." �"Hızlandırılmış bozuk para...
  3. Kadının Değeri 12000 tl .....

Kadının Değeri 12000 tl .....

Arkadaşlar sizlerle bi yerde okuyup beğendiğim bi konuyu paylaşmak istiyorum Tabii değerli yorumlarınızıda bekliyorum.. Cuma hutbesinde Hoca kadınların değerinde bahsetmiş. "Sizler eşlerinizin bir ay boyunca yaptığı şeyleri nafakanızla ödeyebilir misiniz?" Herkez öderiz anlamında gülüşüp kafa sallamış.. Hoca başlamış anlatmaya: "Ödeyemezsiniz...Yaptığı her iş için birini...
  4. bunlarda 3 tl ve 2 tl

bunlarda 3 tl ve 2 tl

2 tanesi 3 tl cik sıfır kullanılmadı
  5. Yeni Tl Simgesi indir

Yeni Tl Simgesi indir

Bilgisayarıma yeni tlnin simgesini indirmek ve windows'da yeni TL simgesini kullanmak istiyorum bilgisayarıma nasıl indiririm.

Sayfayı Paylaş