gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

İtiraf Edesim Geldi xD

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Evden bazen markete, kursa vs çıkıyorum bazı istisnalar hariç bunlar bahane itiraf ediyorummm :D:D Sırf bitanemi görmek için bişeyler uydurup çıkıyorum... Tabi çıkabilirsem :D Aslında hiç istemiyorum yalan söyleyip çıkmayı ama mecbur bırakıyolar :(
    Ben söylemiştim bi de sevdiğimin olduğunu ama istememişlerdi kızıp bağırmışlardı...
    Ve ben bu yüzden bu şekilde bahaneler bulup çıkmak zorunda kalıyorum...
    Hoş bişey değil ama napiyim mecburum...

gamselim bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Sen üzerine düşeni yapmıssın hak etmişler xD

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Hak etmişler demi :D:D
    Ohh rahatladım valla saol encey :)
    Üstümden bi yük kalkta sanki :D:D

EnCey bunu beğendi.
  4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    ne demek ReFRa 'cım:D seni çok iyi anlıyorum:D

5. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    refra bende sendenim hayatım:D:D bende dedim bagırmadılar ama her onun yanına gidiyorum diye cıktıgımda telefonum susmuyor.
    bende demiyorumm artık.
    gerçekten hakediyorlar:D:D
    günaha giriyomuyuz bilemem ama Allah affetsin.
    Herşey sevdiğimiz içinhahaha

EnCey bunu beğendi.
  6. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Aşk herşeye değer :D

7. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    arada bende yapıyorum tatlım ben sözlü olmama ragmen bunu yapıyorum bir de :)

8. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Sözlü olsan bile sürekli buluşmak onlara kötü gelir sende haklısın gamselim :D

İtiraf Edesim Geldi xD konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtiraflar :)

İtiraflar :)

abimle yattım *-yolcu-; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; Ülke: ABD Amerika’daki bir havaalanında çığlık çığlığa bir karşılama sahnesi görünce: “Bir de Türklere gürültücü derler” diye düşünmüştüm ki bağrışan kızlardan birinin Türkçe “Aaayy canııııım, neerrrde kaaldııııııaan” sözleriyle kendime geldim. *Turbulence; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; İl: Karabük GSM operatörünün ekonomik tarifesine geçmek...
  2. itiraf

itiraf

Ayıbını, yanlışını ve günahını itiraf etmek yücelik ve şerefe, günahlarından tövbe ederek istikamet üzere olmaya, Birini öldürdüğünü itarf ettiğini görmek yöneticiliğe, velayete ve güvenli duruma delalet eder.Rüyada gizli bir şeyi itiraf etmek iyice incelemeden bir anlaşma yapmak demektir. Bazı kararlar verirken dikkatli olmalısınız anlamındadır. Rüyasında suçunu, günahını, yaptığı tatsız şeyi...
  3. Kadınlar xD..

Kadınlar xD..

1. Sigaradan sararmis biyiklarimiz yok... 2. Arabamizin yolda patlayan lastigini degistirmeyi bilmesek de olur. 3. "Ya kalkmazsa?" 4. "Ya inerse?".. sizin de isiniz zor valla yaaa... 5. Pantolon giymek bizim icin fizyolojik olarak en az etek kadar rahattir. 6. Kisiligimiz kullandigimiz arabanin beygir gucu ile dogru orantili olarak degismiyor. 7. Tuvalette sadece...
  4. SeLam ßayanLar Çiko GeLdi  xD

SeLam ßayanLar Çiko GeLdi xD

SeLaaaam Ben Mervee Sanırım Size Göre Biraz Küçüğüm :minik: 15 Yasındayım ... Bir sitede sitenin reklamı vardı tıkladım Uye oLdum artık Aranızdaıım :26: o Siteden Başka Üye oLan warsa Tanır Beny Kullanıcı Adım Pek Benden Baska Kımsede Bulunmazz :fish: Bana kısaca ÇİKOlatanın Çikosu derler lakabım Çiko'dur :26: ismimin Söylenmesınden Hoslanmam :çitos: He Bu arada AnkaraLıyım , Rockıyım xD...
  5. Çekilin çok fena itirafım geldi

Çekilin çok fena itirafım geldi

:D:D de başlığı niye böyle attım bilemiyorum.. Sanki wc ye gidecekmişim gibi hissettim kendimi bir anda :) Neyse uzatmadan itirafıma geçeyim... Bu arada gözlerimin ikisinde siyah bir bant var ve elimde zafer işareti yapıyorum :dil::dil: Bana hiç bir şekilde hastalığımda iş vermeyen aynı zamanda akrabam olan bir zat-ı muhterem var... Misal daha yakın zamanda bile hastalandığım halde ( ki...

Sayfayı Paylaş