gebe
  1. uzakbiryerde

uzakbiryerde Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

itiraf ediyorum..

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında uzakbiryerde tarafından paylaşıldı.

Annemden habersiz , görürse çok kızacağını bile bile eve kuş getirdim. annem gördü tabiki kızdı ve malesef evden çıkarmamı istedi. çıkarıyomuş gibi yaptım yine eve aldım . ertesi gün açık camdan uçtu gitti. ve birgün yine annemden habersiz annesi ölmüş yeni doğmuş bir kedi bulup getirdim şırıngayla beslerken yakaladı beni. bahçeye koymamı istesi mecbur koydum sabah ölmüştü :(

2. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    kedi katiliiiii

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    üzülme canım çok küçükse annesiz yaşaması imkansız dı zaten senin suçun yok
    sanırım hayvanları çok seviyorsunn ama annen istemiyor dışarda sev sende

goticc çok güzel morel vermişsin aferim hahahahahahahahaha

uzakbiryerde bunu beğendi.
  4. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    ben sokak kedilerini yıkayıp odamda oynuyorum ısıtıyorum yediriyorum annem görüyor cırlıyorr bende doğaya salıyorum onlar:D 5 tane kuşum olduu annem felan kızmadı 2si öldü biri çok yemekten diğeri kıskançlıktan :( 3ü ise küçük kardeşim pencereyi actı ve saldı onları :) bu daha kötü ve karmasık ondan üzülme bebegim seninde böyle kaderin varmış hahaha:D

5. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Üzülme tatlım senin suçun değil :)

itiraf ediyorum.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum yine itiraf ediyorum yaa sevgili melekler size bişey itiraf edicem... ben aslen manisalıyım eşimin görevi nedeniyle balıkesir avşa adasında oturuyorum baştan bunu açıklamak istemedim bi arkadaşım başka bi bayan sitesinde üyeydi oraya bayan nikiyle erkeklerin üye olduğunu söyledi bende tedirgin olduğum için böyle masum bi yalan söyledim ama artık tanıyorum siteyi bütün...
  2. İtiraf ediyorum!! S.Ç.A.Ç.S.

İtiraf ediyorum!! S.Ç.A.Ç.S.

Itiraflara soyundum. Evet seni gerçekten çok ama çok seviyorum. Gözlerine dalip gittigimde beni benden alip götüren masumiyetin, Saf ve kendine has güzelligin. Ask sarkilarini severek dinleten sihrin ve gözlerimin içini güldüren sevecen marifetin. Hosnutum. Hatta mutlu. Ama buruk. Ben içten ve inanabilecegin kadar hos sevebilirim seni. Su anda yakin oldugum kadar hiç sana yakin olmadim...
  3. iTiRaF eDiYoRuM

iTiRaF eDiYoRuM

elbette benimde itiraflarım var :loco: -ilkokul 3. sınıftayken okulum kartlı telefonundan q..t.m yandı söndürün diyip kapatıyoduk:deli: -sevqili anneciqim 1 kaç yıl önce kuzenimle arkanda otururken sana kızdıqım için seni belinden ıssıran bendim:zuha: -fuarda tanıdıqmız vardı macun satıodu tezgahtan qittiqi zamanda macunları yürüten bendim :fati: -babacıqım doqum qünü pastanı 2 qün önceden...
  4. itiraf ediyorum etsemi acep

itiraf ediyorum etsemi acep

alparslan iyiki kız degilsin yoksa beni öldürürdün ben var sana aşık oldugum için ee sende bana msn ni vermedigin için ismimi degiştirmiş yeni msn açmıştım hala bilmiyon aman ögrenme kesin beni öldüdürdün
  5. İtiraf ediyorum :D

İtiraf ediyorum :D

Evet benimde artık bir itirafım var.Dün Kocişe arkamı döndüğüm için hasta oldum.:D:D Öylesine hasta oldum ki öleceğimi düşünmdüm bi an dedim artık kocaşime arkamı bi daha dönmeyeceğim.Hayat bir nefes kadar.Gelip geçici onun için bende sizinle paylaşıyorum aman kocanıza arkanızı dönmeyiiz:11: yoksa benim gibi olabilirsiniz hahaha

Sayfayı Paylaş