gebe
  1. Şam şeytanı

Şam şeytanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

İtiraf ettim gitti :(

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında Şam şeytanı tarafından paylaşıldı.

Okuduğum okulun mobilya bölümün yarısının yanmasına ben sebeb oldum :( Ama yanlışlıkla oldu yani bilerek ateşi oraya fırlatmadım ben :( Eşref hoca bi ögrense beni vururdur herhalde :(

2. berfu akyuz

berfu akyuz Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    öyleyse aramızda sır olarak kalsın canım :)

3. elifongeren

elifongeren Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Bunu kimsee bilmeyecek. Bir iki üç tıp! :)

İtiraf ettim gitti :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkını itiraf etti

Aşkını itiraf etti

Aşkını itiraf etti Özcan Deniz, "Yaprak Dökümü" nün Necla'sı Fahriye Evcen ile birlikte olduğu itiraf etti. 'Bastonumun birini Yılmaz'a birini Ferhat'a sattım' 5 ay önce bir hayranı tarafından vurulan Özcan Deniz, ayakta ilk konserini Kaya Artemis Otel'de verdi. Yürümekte zorluk çektiği için sahneye shuttle adlı golf arabasıyla gelen Özcan Deniz, "Sizlerin karşısına...
  2. Bergüzar Korel aşkını itiraf etti

Bergüzar Korel aşkını itiraf etti

Bergüzar Korel, “Binbir Gece” dizisinin başrol oyuncularından Ergenç’le ilişki yaşadığını, “Halit’te güveni ve mutluluğu buldum” sözleriyle açıkladı. Bir süredir birlikte olup olmadıkları tartışma konusu olan “Binbir Gece” dizisinin başrol oyuncuları Bergüzar Korel ile Halit Ergenç’in ilişkisi su yüzüne çıktı. Önceki ay eşi Gizem Soysaldı’dan boşanan Halit Ergenç ve arkadaş grubuyla...
  3. Gürgen öz aşkını itiraf etti.

Gürgen öz aşkını itiraf etti.

KANAL D’DE YAYINLANAN SUNUCULUĞUNU BEYAZIT ÖZTÜRK’ÜN YAPTIĞI BEYAZ SHOW’A KONUK OLAN GÜRGEN ÖZ ÖZEL HAYATI HAKKINDA BÜYÜK BİR İTİRAFTA BULUNDU… Güleç tavırları ve komik tiplemeleriyle herkesi gülmekten geçiren Gürgen Öz, ‘Sıcak’ filmindeki asker rolüyle izleyenleri şaşırtmıştı. Gürgen Öz izleyenleri bir kez daha şaşırtmayı başardı ve herkesten sır gibi sakladığı ilişkisini itiraf etti....
  4. itiraf etmişler (kanser hakkında

itiraf etmişler (kanser hakkında

itiraf etmişler, kemoterapi, radyoterapi ve cerrahi müdahale kanseri yenemiyor JOHN HOPKINS HASTANESİ'NDEN 1) Herkesin vücudunda kanser hücreleri vardır. Bu kanser hücreleri birkaçmilyara kadar çoğalmadıkça standart testlerde görülmezler. Doktorlarkanser hastalarına tedaviden sonra vücutlarında artık kanser hücresikalmadığını söyledikleri zaman, bu yalnızca kanser hücrelerinin...
  5. Cagatay Ulusoy askini itiraf etti!

Cagatay Ulusoy askini itiraf etti!

cagatay ulusoy resimleri cagatay ulusoy hayati cagatay ulusoy aski tüm haberler burada melekler. Adını Feriha koydum dizisinin başarılı ve yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoyun yeni bir ilişkisi varmış meleklerim. Öğrendiğimize göre de bu ilişki tam 11 aydır devam ediyormuş. Genç kızların sevgilisi Çağatay Ulusoy 11 aydır kimle birlikteymiş dersiniz? İşte haberimizin tamamı... Genç oyuncu...

Sayfayı Paylaş