gebe
  1. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28

Iyiki Dogdun CEMOS.....

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında elvin berfin tarafından paylaşıldı.

Evet melekler bugün Sevgili CEMOS`un DOGUM GÜNÜ..
    Sevgili CEMOS iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara

Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün
    kutlu olsun.
    Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara!

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğumgünün kutlu olsun!

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar....

:kutlama::kutlama::kutlama::kutlama1::kutlama1:

ASİMELEK, asiruki ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

elvincim çok sağol ya canımsın ne kadar güzel dilekelr bunlar burda sizlerle olmak benim en büyük şansım bencee sizi çok seviyorumm iyiki hayatımdasınızz:kiss:

elvin berfin bunu beğendi.
  3. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    iyiki doğdun kuzimmmmmmmmmmmm doğum günün kutlu olsun hade bi doğum günü halayıı :lele: hadi melekler tutun elimi hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    iyki doğdun canımm nice mutlu senelereee:kutlama1:

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sağol gevezemm:kiss:

6. elvin berfin

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28

CeMoŞ bunu beğendi.
  7. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

elvin berfin bunu beğendi.
  8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aaa niye ben dün görmedim de bu gün görüyorum :S Geciktim ama telafi ediyorum hemen :)

Canım Cemom, biricik ablam, dostum, neşe kaynağı, piçom doğum günün kutlu olsun, yüreğin mutlu, kalbin huzur, cebin para dolsun, sevdiklerin hep yanında olsun:) Nice uzun ve mutlu sağlıklı senelere. Dilerim yeni yaşında, kalbinden geçen tüm dileklerin, hayallerin gerçekleşir :)

Yıllar önce verdiğim bu hediyeyi yeniden yeniliyorum, klasikleşmiş Cemoş doğum günü videosu :D:D Ama bu sefer geciktim diye pastayı anca öyle koşa koşa getiriyorum :D:D

Nice mutlu senelere Cemom :kiss: :kiss: :kiss:

CeMoŞ ve elvin berfin bunu beğendi.
  9. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    canımmmmmmmmmmm cemoşummmmmmmm ekmek kadayıfımmmmmm ballı kaymağımmmmmmmmmm sende mi doğdunn :D:D iyiki de doğdunn bak ne güzel bir kadın ne iyi bir anne oldunn :D:D iyiki varsınnnnnnnnnnnn :deli: iyiki benimmmmmmmm canımsınnnnnnnnnnn:deli: ama bende pasta isterim :hıh:

mutlu yıllar saaaaaaaaaaaanaaaaaaaa mutlu yıllar sanaaaaaaaaaa mutlu yıllar mutlı yıllar mutlu yıllar sanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :deli::deli:

:kutla::kutla::kutla::kutla:

10. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    cemoşum iyiki doğdun nice sağlıklı mutlu başarılı cocuklarınla ve eşinle mutlu nice yıllara canım benimm iyiki doğdun mutlu yıllara bitanemmm

11. elvin berfin

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28

12. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

balımm geç kalmadınn bugün doğum günümm elvin gece konu açmış sağolsun:D iyi dileklerin için çokkk teşekür ediyorumm way ben kaç doğum günümü burda kutladım :D:D: ayrıca evet bu video benle özdeşleşti çokta seviyorum hahaha çok sağol canımm :kiss:

asimmmmmm:deli: iyiki doğmuşumm iyiki seni ve burdaki herkesi tanımışımmm:deli: çok sağol canımmmmmm:deli::kiss: pastanı yolliyim adres ver hahaha

ASİMELEK bunu beğendi.
  13. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

lavişim çok sağol canımm:kiss:

14. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Cemoşum Hasso Ablam Doğum Günün kutlu olsun şekeriiiiimmmmmm............
    Yeni yaşın sana sağlık,mutluluk,huzur ve başarı hayatından eksik olmasın....
    Eşinle,çocuklarınla ve sevdiklerinle nice güzel yıllar dilerim....
    Chatimizin Gülüüüü.....:dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::kutlama::kutlama::dancing::dancing::dancing::dancing::dancing::dancing:

CeMoŞ bunu beğendi.
  15. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    ben daha yeni gördüm yaaa sitemizin neşe kaynağı en kafa insan :D:D sağlıklıı, sevdiklerinle mutlu, huzurlu, birsürü şeyli nice yıllaraa yıllaraaa :deli: :deli: :kiss:

[​IMG] [​IMG][​IMG] :D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
Iyiki Dogdun CEMOS..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Iyiki varsin...

Iyiki varsin...

İYİ Kİ SEN VARSIN acımı dindirebilecek en keskin ilaç damağımda kalabilecek en farklı tatsın aklımı alabilecek en hoş rayiha yanımda olabilecek en büyük aşksın gönlüme düşebilecek en şirirn dert hayalimi süsleyebilecek en unutulmaz ansın yüreğimi yakabilecek en gür ateşcanıma katılabilecek en uymlu kansın kulağıma dolabilecek en yumusak ses karşıma cıkabilecek en iyi eşsin...
  2. Dogum Methodlari!!!

Dogum Methodlari!!!

kafatasında şişlik bebek kafasında şişlik bebeklerde kafada bebeklerin kafasında Normal doğumun avantajları Kadınlar genelde doğumdan dolayı tedirginlik yaşar, ağrılardan ve kontrolü kaybetmekten korkarlar. Christina Sattler �Ben önce her kadını normal doğum yapması için ikna etmeye ve korkusunu almaya çalışıyorum.� Münih şehiriçi üniversitesi kadın hastanesi başhekimi olan Bayan Christina...
  3. komik dogum

komik dogum

ben ikizlerime hamileydim son aylarımız zor geçti hastanede yata yata.o gün birdenyatıyorudum annamlerde tabi birden suuym boşalınca ne yapcegimizi sapııtık benimle kimse gelmdi doguma bi babam..:)çünki hepsi evdekilerin şoktan biribirlerine girimişler ev vahşet kan heryer.neyse babamla giitk biz asansöre bindik tabi ebni aşgıda halimi görüp kimse ne oluyo demio hastahanede yol şurda kaderş...
  4. SUDA DOGUM

SUDA DOGUM

kızlar selam 3 aylık hamileyim antalyadan yazıyorum:) suda dogum yontemi ile dogum yapmak istiyorum ama aylardır arastırıyorum karar veremedim hala antalyada sadece jinefemde unite var suda dogum ile bebek dunyaya getireniniz varsa goruslerınızı almak ısterım :) şimdiden tesekkurlerrrrrr
  5. Erken dogum

Erken dogum

Merhaba arkadaslar ben burda yeniyim.Bende gebeliyin 7 ayinda tansyon yukseldi idrarda proteyin yukseldi ve sezeryanla bebeyimi aldilar bebeyim 15 gun yasadi sonra melek oldu.Aranizda boyle olani varmi.ikinci kes hamile kalirsam yine ayi seymi olur ben cok korkuyorum.Bilgilerjnizi paylasirsaniz menun olurum

Sayfayı Paylaş