gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

İyiki Doğdunn Grey

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

sevgili greyy bizim minikk ergenimizz:D:D ama artık ergen değill bi yetişkin oldun :D:D ergen diyince kesin yinee ben ergenn değilimmm diyeceksin hahahaha olsun daha yenii yetişkin olsun sayılırr :D:D

yeni yaşın sana baştaa sağlıkkk , mutluluk , huzurr ve bol bol şanss getirsinn iyiki seni burdaa tanımışımmm canımm:kiss:

yenidenn çırağımmmm olman ümüdiylee seni herzaman bekliyoruzzz :D:D doğummm gününnn kuuttluuu olsunnnnnnnnnnnnnn

:kutlama1::kutlama1:

:kutla::kutla:

nese355, LaViNYaM ve GREY bunu beğendi.
  2. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Çoook teşekkür ederim Cemoşum. Ben hala ergenim ki :D İyi ki seni sizleri tanımışım. Sağol :)

nese355, LaViNYaM ve CeMoŞ bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sevgili Grey, yeni yaşın sana mutluluk ve sağlık getirsin. Allah'tan dileğim; hayırlı ve sağlıklı bir ömür geçir, aileni gururlandır, mutlu ol, mutlu et. Allah seni hep korusun.

İyi ki doğdun.. :tik:

nese355, GREY ve CeMoŞ bunu beğendi.
  4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Tey tey tey
    Hepide Bört Dey Grey :D:D
    Lüm lüm ley :D:D

Yeni yaşın, yepyeni umutlar, sağlık, başarı huzur getirsin sana. İyiki Doğdun. Gerçi doğmasanda olurdu. Aslında doğduğunda iyi olmuş. :D:D

GREY ve CeMoŞ bunu beğendi.
  5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nice mutlu, sağlık dolu, huzurlu senelere canım. Yeni yaşın, sana uğur ve hayalini kurduğun tüm dileklerini getirsin. :)

GREY ve CeMoŞ bunu beğendi.
  6. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    İyiki doğdun greyyyyy yeni yetme ergenim benim nerdesin sen kısss doğumgününde hiç yoksun hee :D:D nice sağlıklı başarılı mutlu yıllara yeni yetmem :D:D

CeMoŞ ve GREY bunu beğendi.
  7. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Teşekkür ederim Titan abla :) Hep beraber mutlu doğum günleri olur umarım :)

- - - Updated - - -

Teşekkür ederim Sadmin :D İyi dileklerin için tekrar teşekkürler :)

CeMoŞ bunu beğendi.
  8. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Teşekkür ederim *****, hep birlikte nice yaşlara :)

- - - Updated - - -

Lavişimmm :) Geldim buralardayım. Çok teşekkür ederim :D

CeMoŞ ve LaViNYaM bunu beğendi.
  9. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Maşallah Grey im geç olcak ama mutlu başarılı yıllar dilerim.Ailen ve sevdiklerinle benim sitede ilk arkadaşım :) sizleri tanıdığıma çok memnunum.. seviliyorsunuz...

CeMoŞ bunu beğendi.
İyiki Doğdunn Grey konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyiki varsın iyiki aşkımsın!!

İyiki varsın iyiki aşkımsın!!

iyiki aşkımsın Can yakıyor hayat bazen... Acıtıyor. Hiç yılmadan çalışıyorsun ve bunları bedeli olarak aldığın şey kocaman bi hiç oluyor ya hani, işte en çok o zaman yanıyor insanın canı. Oysa senin yanındayken hayat canımı yakmıyor benim, aksine gülümsüyor bana. Zaman duruyor seninleyken, saniyeler geçmiyor, dakikalar atmıyor. Büyük bi mutluluk sarıyor dünyayı... Sevgin umutsuzlara bile umut...
  2. Grey (ergenle) Röportaj (12.hafta)

Grey (ergenle) Röportaj (12.hafta)

1-Kendinizi tanıtırmısınız?(yaş,iş güç okul hobi fobi vs.) Ayşe ben öncelikle 17 yaşın getirdiği bir sıfatla herkesin tanıdığı gibi ergen yani. Şimdilik çalışmıyorum hala okul devam ediyor Bursa’da yaşıyorum ve yine bursa’da bir anadolu lisesinde lise 3 öğrencisiyim. Arkadaşlarımla eğlenmeyi severim.Fobimi söylemem asimee makara olmak istemiyorum:D:D Birine karşı ilk tanıştığımda bir ön yargı...
  3. Iyikiiii doğdunnn kelebek's

Iyikiiii doğdunnn kelebek's

KELEBEGİMMM BİRTANEMMMMM KADERR ARKADAŞIMMM BENİMMM GÜZELLLL DOSTTUMM İYİKİİİ VARSINNN:yahoo: DOĞUMM GÜNÜN KUTLUU OLSUNN BİRTANEMM .....:yahoo: Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum... ...BİRTANEM .... :ar4fd: :tilili::tilili::tilili::tilili::tilili: HAYDİİ ŞİMDİİİ PASTAMIZI YİYELİM AMA ÖNCE BİR...
  4. İyiki Doğdunn Ağammmm :D:D

İyiki Doğdunn Ağammmm :D:D

sevgili sadminimizzz ağamız paşamızz abimizzz doğum günün kutlu olsun yeni yaşın sana baştaa sağlıkkk sıhatt mutlulukk ve bolll şanss getirsin ailenle ve çocuklarınlaaa hep mutlu olman dileğileee :dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu: iyiki bu siteyi kurmuşsun ve iyiiki burdasınnn tümm melekler adına doğum gününüü kutluyorum nice senelereeee allah seni sitemizin başından eksik etmesinnnn :D:D...
  5. Mutlu Yıllar Grey :D

Mutlu Yıllar Grey :D

Mekanın eski ergenlerinden, Sevgili Grey, tüm hayatın boyunca mutluluk ve sağlık içinde yaşamanı, hedeflerine kolayca ulaşmanı ve bizleri asla unutmamanı temenni ediyorum. Yeni yaşın kutlu olsun.. İyi ki Doğdun..:D:D

Sayfayı Paylaş